Po zvětšení prsou mám konečně své tělo ráda bez výhrad!

(Inzerce) Jitka (29) nepatří k ženám, které by měly důvod si na svoji postavu stěžovat. Je vysoká, štíhlá, má krásné dlouhé blond vlasy, to by 90 % žen ke štěstí stačilo. Na první pohled žádný zásadní hendikep nenajdete. Dnes je totiž na trhu široký výběr speciálního prádla, které umožňuje, tam kde příroda nebyla tak štědrá, přidat. To byl i případ Jitky, která měla, vzhledem ke zbytku postavy, neproporčně malá prsa. A už nechtěla nosit push-up podprsenky i na sport. Rozhodla se proto pro zvětšení prsou silikonovými implantáty a nelituje.
Po zvětšení prsou mám konečně své tělo ráda bez výhrad!

„Samozřejmě jsem se snažila najít si o zvětšení prsou maximum informací. Četla jsem příběhy jiných žen, procházela speciální fóra, vyhledávala si rizika operace, a celkově jsem se tomu věnovala docela intenzivně,“ popisuje proces rozhodování Jitka. Věděla tedy, že zvětšení prsou je operace na jednu až dvě hodiny, že proběhne v celkové anestezii a na klinice zůstane pravděpodobně do druhého dne. Speciální prádlo pak bude nosit určitě 14 dní do první kontroly a pak další dva až tři týdny.

Jitka ještě nemá děti, proto se zajímala o to, jak je to s implantáty a kojením. Obecně lze říci, že je vhodnější zvětšit prsa, která se již nebudou měnit kojením. Jde o to, že těhotenství a laktace změní velikost a kvalitu prsní žlázy. Silikony však nijak neovlivňují schopnost kojení, a nebylo prokázáno, že by docházelo v jejich souvislosti ke zvýšenému obsahu silikonu v mateřském mléce.

Když Jitka vybírala kliniku, kde si nechá zvětšit prsa, největší váhu pro ni měla osobní doporučení. Proto se rozhodla pro pražskou kliniku Brandeis Clinic, kde na webových stránkách s fotografiemi lékařů a podrobnými informacemi našla vše, co potřebovala. Objednala se na konzultaci k MUDr. Miloši Križkovi a svěřila mu své přání mít prsa o zhruba dvě čísla větší. Teď si kupuje podprsenky s košíčky o velikosti A ráda by se dostala na velikost C. Lékař vysvětlil Jitce všechny možnosti zvětšení prsou, zodpověděl otázky, které ji napadly až v ordinaci a seznámil ji podrobně s průběhem operace. Ukázal jí různé typy implantátů, které si mohla ve speciálním prádle vyzkoušet, aby si dokázala lépe představit, jak bude po operaci vypadat. Doktor Križko zvolil ergonomické implantáty s bezpečnostním čipem o velikosti 300 ml, které byly optimální pro dosažení požadovaného výsledku. Implantáty s čipem jsou na trhu poměrně nově a jejich výhodou je to, že si žena nemusí pamatovat, kam si dala kartičku s informacemi o implantátu. To se může zdát po operaci jako lehký úkol, ale silikonová prsa jsou minimálně na 10 let. V tomto časovém horizontu už není tak překvapivé, že ženy někam kartičku založí a, když ji potřebují, nemohou ji najít. Implantáty s čipem, který je veliký jako zrnko rýže, obsahují speciální číselný kód. Ten umožní lékařům kdekoli na světě pomocí speciální čtečky zjistit informace, které potřebují.

Jitka operaci i rekonvalescenci snášela velmi dobře, netrápila ji téměř bolest a otoky nebyly nijak zásadní. A i kdyby byly, tak všechno ve stínu nového poprsí ztrácelo na síle. „Když jsem svoje nová prsa viděla poprvé v zrcadle, byla jsem nadšená!“ září Jitka. „Zvětšení prsou silikonovými implantáty předčilo má očekávání a zásadně ovlivnilo moje sebehodnocení. Konečně mám tělo podle svých představ,“ dodává spokojená mladá žena.  „Byla jsem taky hodně spokojená s tím, jak se ke mně na klinice chovali, připadala jsem si spíš jako v hotelu než v nemocnici,“ uzavírá.

Sledujte zajímavosti z oblasti plastické chirurgie na webu www.univerzitakrasy.cz

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Betynka na Facebooku


Nejčtenější články