Pět „mimi vychytávek“

Pro někoho jsou to zbytečnosti, pro někoho vítaní pomocníci. Pět zajímavých drobností, které můžete, ale nemusíte na miminko mít.
Pět „mimi vychytávek“

Na Facebooku jsme se nedávno pobavili nad Baby Mopem (viz. obrázek vlevo), tedy overálkem s našitými malými mopy, v němž se lezoucí batole aktivně zapojuje do úklidu. Pěkně si leze po celém bytě jako obvykle, aniž by tušilo, že zároveň pomáhá s vytíráním. Není to úžasné? Podobně bláznivých vychytávek je na světě spousta. Pět z nich pro vás máme právě teď. Můžete se jimi jen pobavit, ale stejně tak je možné, že vás inspirují a nadchnou. Některé jsou totiž tak svérázné, až jsou geniální.

Ovocný dudlík

Do držáčku ve tvaru dudlíku vložíte ovoce, třeba jahodu nebo kousek banánu, a dáte dítěti dumlat. Miminko si užívá svého dudlíčku a zároveň svačí vitaminy. Díky tomuto vynálezu se nemusíte bát, že by dítěti, které ještě neumí pořádně kousat, zaskočilo.

Klepněte pro větší obrázek

Záchytná šňůra

Také vás už nebaví hrát s dítětem hru „já hodím a ty zvedneš"? Ovládají ji všechny děti a náramně si užívají, jak jim rodiče znovu a znovu podávají, co hodily na zem. Ale my je pěkně přechytračíme. Jednoduchá šňůra chycená pod stolem přísavkou zajistí, že hrneček na zem nespadne, a navíc si s její pomocí může dítě shozené pití znovu podat. Vsaďte se, že hra na padání mrňousky rychle přestane bavit.

Klepněte pro větší obrázek

Zadeček v teple

Vlhčené ubrousky jsou pěkně studené, zvláště teď v zimě, a když jimi máme uprostřed dne někde v terénu očistit dítě, není mu to právě příjemné. Prostě to studí. Tahle bedýnka (pravda, není příliš skladná) zajistí, že ubrousky jsou vždy příjemně vlažné a miminka mají zadeček stále v teple.

Klepněte pro větší obrázek

Vše v jednom

Roztomilý minizáchůdek obsahuje všechno, co může mrně potřebovat. Jsou tu vlhké ubrousky, měkké sedátko i držáček na papír. Navíc je tohle všechno přenosné, takže si vaše mimčo může svůj oblíbený záchůdek odvézt s sebou třeba na prázdniny k babičce.

Klepněte pro větší obrázek

Houpací taška

Nevyhovuje vám nosítko na bříško ani krosnička? Pak zkuste přenosnou tašku. Vypadá sice jako obyčejná nákupní taška, ale je pořádně vyztužená a pevná madla jsou příjemná do ruky. Ale co je hlavní, mimčo se v takové tašce krásně uhoupá ke spánku.

Klepněte pro větší obrázek

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Betynka na Facebooku


Nejčtenější články