Obyčejné slavné mámy

I slavné zpěvačky a herečky jsou jenom docela obyčejné ženské, a když běží s dětmi do školky, školy nebo jen tak na nákup, nedbají na make-up a značkové oblečení. Nám obyčejným smrtelnicím takový pohled udělá radost. Všechny jsme prostě na jedné uspěchané lodi a ne vždycky vypadáme jako ze žurnálu.
Obyčejné slavné mámy

Fotka zpěvačky Adele, jak si to bez make-upu vykračuje se synkem v náruči, oblétla svět s mnoha nelichotivými poznámkami. Ale kdo má malé dítě, rozhodně ji nesoudí. Být jako ze škatulky se s rolí matky v běžném životě příliš neslučuje, i když tím samozřejmě nechceme říct, že bychom na sebe s příchodem miminka měly přestat dbát. Někdy jen na make-up jednoduše nezbývá čas. Když ale jde o to být krásná, pak umíme stejně jako Adele začarovat s make-upem (tedy, ona s vizážisty, my si vystačíme samy) a uděláme ze sebe krásky. Nikdo by ale po nás neměl chtít, abychom i na pískovišti byly dokonale nalíčené a v super oblečku. A proto běžná maminka zpěvačku Adele chápe, a paparazzi, předpokládáme, že to byl muž, by za tuhle fotografickou podpásovku zasloužil mínusový bod. Souhlasíte?

Klepněte pro větší obrázek

Heidi Klum má požehnaně dětí, a navíc je na to sama, tedy když nepočítáme jejího nového přítele. Každopádně je zvládá s noblesou. „Nemám ráda líčení, a když jdu s dětmi ven, nemaluju se," říká a fotografie z výletu do zábavního parku její slova potvrzuje. Nenamalované oči skrývá za tmavými brýlemi, ale jinak vypadá docela obyčejně, co říkáte?

Klepněte pro větší obrázek

Naomi Watts právě teď exceluje v kinech v luxusních róbách jako princezna Diana, ale v soukromí má do nažehlené noblesy daleko. Obyčejná bunda, džíny, nezbytné celebrití tmavé brýle a nulový make-up – maminka jako každá jiná.

Klepněte pro větší obrázek

Sarah Michelle Gellar je maminkou dvou dětí, ale evidentně nezapomíná na styl. Znovuzrozený trend roztrhaných džín nemohla pominout, ale svetřík vypadá docela obyčejně. Takový máte v šatníku určitě taky.

Klepněte pro větší obrázek

O Reese Witherspoon se často mluví jako o nepříliš krásné ženě, z níž krásnou udělá až make-up. Tak silná slova bychom nevolili, prostě vypadá normálně a na letišti, kde ji zachytil neodbytný paparazzi, byste ji snadno přehlédli. Kdo ví, možná to byl její záměr.

Klepněte pro větší obrázek

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Betynka na Facebooku


Nejčtenější články