Novoroční přání může být i originální

Do nového roku si dáváme řadu předsevzetí. Slibujeme si, že už nebudeme kouřit, přejídat se, že se pokusíme zhubnout a určitě bychom mohli pokračovat dál a dál a seznam by byl sáhodlouhý. Přání jsou bezesporu důležitá, v mnoha případech je už ale opakujeme po několikátý rok. Co tak letos udělat výjimku?
Novoroční přání může být i originální

Dáváme si spoustu předsevzetí a alespoň jedno se vždy snažíme splnit, ale co se zamyslet nad tím, že i odeslání novoročního přání může být našim předsevzetím a dobrým skutkem?

Nedržme se při zemi, obdarovávejme originálně
Novoročenka 3D je příležitostí pro ty, kteří milují originalitu a nápaditost. Je to způsob, jak můžeme udělat radost nejen svým kolegům, obchodním partnerům a blízkým, ale zároveň udělat radost dětem, které navštěvují Základní a Mateřskou školu speciální Kroměříž.

Zasláním příspěvku ve výši 50,00 nebo 100,00 Kč prostřednictvím dárcovské SMS a vaší fotografie, bude vytvořen jedinečný elektronický vánoční stromeček na stránce www.novorocenka3d.cz, kde se díky zoomu najde každý.

Každý dárce obdrží novoročenku v elektronické podobě na email. Novoročenka 3D bude obsahovat nejen celý obrázek, ale i detailní fotografii Vás – dárce.

[UniverzalArticleBox Novoroční přání: Texty pro SMS i nápady na papírová PF | https://abecedazahrady.dama.cz/clanek/nejlepsi-novorocni-prani-texty-pro-sms-i-papirova-peefka | 397562844]

Jakou fotku vybrat?
Kreativitě se meze nekladou. Můžete zaslat svou osobní fotku, fotku svého domácího mazlíčka nebo i logo společnosti, záleží na tom, komu si přejete Novoročenku 3D odeslat. Výběr je jen na vás. Pokud stále váháte, jestli je to to pravé pro Vás, inspirujte se videem z loňského ročníku projektu Novoročenka 3D.

Více informací a video naleznete na www.novorocenka3d.cz.
Upoutávka na letošní ročník: http://www.youtube.com/watch?v=YTc8x3xE5sY

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Betynka na Facebooku


Nejčtenější články