Nové golfové hole, se kterými si golf nezahrajete...

Golfky Babypoint Lotus – novinka 2014 – mají spojenou rukojeť a hlubokou sklápěcí boudičku.
Nové golfové hole, se kterými si golf nezahrajete...

Článek je propagací firmy Babypoint s. r. o. Mojebetynka.cz není jeho autorem a nemá vliv na jeho obsah.

Skladný, lehký a snadno ovladatelný kočárek, se kterým se lépe vejdete do výtahu, MHD nebo kufru auta. Je to v podstatě druhý kočárek do rodiny, ideální spíše do městského prostředí a na zpevněné povrchy. Ne každý model naplní vaše očekávání, proto je důležité si dobře vybrat. Představme si blíže nový model, který najdete pod českou značkou Babypoint. Prostorné golfové hole Babypoint Lotus přinášejí několik nadstandardních prvků. Velkou předností je spojená rukojeť, která pro golfové hole není typická, ale významně zlepšuje stabilitu a usnadňuje ovládání jednou rukou. Pozornost si zaslouží i hluboká sklápěcí boudička, která dítě dobře zacloní, není proto třeba dokupovat slunečník.

Klepněte pro větší obrázekVýrobce u novinky Lotus staví na výhodách golfových holí a vylepšuje je o praktické prvky, typické spíše pro klasické sportovní kočárky. Ve standardní výbavě najdete hliníkovou konstrukci, nánožník, odklápěcí madélko i košík na drobný náklad. O bezpečné připoutání pasažéra se postarají pětibodové bezpečnostní pásy. Kočárek má přední otočná kola s aretací a polohovatelnou zádovou i nožní opěrku. Samozřejmostí je dobrá skladnost. Nadstandardem je pak zmiňovaná spojená rukojeť, která ve srovnání s klasickou rukojetí, připomínající golfové hole ze světa sportu, zajišťuje lepší tuhost konstrukce. Benefitem je i snazší ovládání kočárku jednou rukou, což každá maminka malého dítěte bezesporu uvítá. Další plus představuje dostatečně prostorná sklápěcí bouda, proto netřeba dokupovat slunečník. Závěrem upozorněme na moskytiéru integrovanou v zadní části boudy.

Klepněte pro větší obrázekDoporučená prodejní cena prostorných golfových holí Lotus od Babypointu je 4390 Kč. Vybírat můžete ze čtyř barevných verzí (červené, béžové, modré a šedé). Potah kočárku, vždy ve dvou odstínech dané barvy, zdobí decentní potisk i elegantní barevná výšivka. K praktičnosti potahu přispívá, že umožňuje ruční praní.

Rozměry rozloženého kočárku: délka 80 cm, šířka 52 cm, výška 104 cm

Rozměry složeného kočárku: délka 106 cm, šířka 34 cm, výška 35 cm

Lůžko: délka 80 cm, šířka 34 cm

Výška rukojeti: 104 cm

Nosnost kočárku: 18 kg

Hmotnost kočárku: 9 kg

Kompletní informace nejen o kočárku Babypoint Lotus najdete na www.babypoint.eu. Navštívit můžete také Facebook Babypoint.

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Betynka na Facebooku


Nejčtenější články