Nejvíce sexy tátové

Určitě s námi budete souhlasit, že pohled na muže, jak se starostlivě věnuje svým dětem, je sexy i dojemný zároveň. Chlapům to s dětmi prostě sluší, a když jsou navíc i oni sami k světu, je to dokonalost sama. Podívejte se, jak děti svědčí slavným hollywoodským krasavcům, kteří byli oficiálně prohlášeni za nejvíce sexy tatínky showbyznysu.
Nejvíce sexy tátové

David Beckham

V této "otcovské desítce" není žádný vítěz a žádný poražený, ale kdyby se vyhlašovalo první místo, jsme přesvědčeni, že by patřilo Davidu Beckhamovi. Slavný fotbalista je vzorným otcem. Své tři syny bere s sebou na fotbal a často je s nimi vidět na procházce po městě. Nejvíc mu to ale sluší s dvouletou dcerkou Harper. Konečně se dočkal vytoužené holčičky a náležitě si jí užívá. Nejčastěji ji na fotografiích něžně líbá na tváře a do vlásků a malá víla mu to nadšeně oplácí Jsou dokonale sehraný pár. Maminka Victoria má smůlu, v žitě své dcerky evidentně hraje druhé housle.

Brad Pitt

Tak k tomu určitě není co dodat. Na žebříčku nejvíce sexy tatínků by se o první příčku určitě popral s Davidem Beckhamem. Brad si děti vždycky přál a tahle nesplněná touha prý byla jedním z důvodů rozvodu s manželkou Jennifer Aniston. Jeho přání mu pak vrchovatě splnila Angelina Jolie, dnes je totiž Brad tatínkem hned šesti dětí, z toho tři jsou vlastní.

Klepněte pro větší obrázek

Brad a jeho mateřská školka

Hugh Jackman

Sexy herec je už mnoho let šťastně ženatý. S manželkou se jim nepodařilo mít vlastní děti, a proto se rozhodli pro adopci. Dnes vychovávají syna a dceru a Hugh je starostlivým otcem, jemuž nijak nevadí vyzvedávat dceru ze školy. Prý si to užívá.

Klepněte pro větší obrázek

Tati, někdo nás fotí, ukaž mu zač jsou toho Wolverinovy drápy!

Will Smith

„Rodina je základ mého světa, je to můj domov, jsou to moji parťáci, kteří mě nikdy nenechají ve štychu a já je. Můžeme se o sebe opřít a vzájemně se na sebe spolehnout," pěje ódy na svou rodinu dvojnásobný otec Will Smith. S manželkou Jadou tvoří jeden z nejstabilnějších hollywoodských párů.

Klepněte pro větší obrázek

Taková normální herecká rodinka

Ben Affleck

Sympaťák Ben se po několika bouřlivých románcích, z nichž ten nejžhavější byl se zpěvačkou a herečkou Jennifer Lopez, usadil u rodinného krbu a konečně se uklidnil. S manželkou Jennifer Garner mají dcery Violet a Seraphinu a syna Samuela.

Klepněte pro větší obrázek

Heč, můj táta je hollywoodská hvězda.

Keith Urban

Australský country zpěvák chytil do manželských otěží bývalou manželku Toma Cruise Nicole Kidman a dlouho to vypadalo, že jejich vztah zůstane bezdětný. Nakonec se ale přece jen dočkali a dnes vychovávají dvě dcery. Druhá holčička Faith se narodila díky náhradní matce. Ze vztahu s Tomem má Nicole ještě dvě adoptované děti, jimž je tedy Keith nevlastním otcem.

Klepněte pro větší obrázek

Všechny Keithovy ženy

Orlando Bloom

Hvězda filmů Piráti z Karibiku zkrotil svou divokou povahu a je pokorným tatínkem. Manželka Miranda Kerr se krátce po porodu vrátila k práci topmodelky, a Orlando je proto nejčastěji vídán, jak hlídá svého synka. Vypadá to, že se v tom našel. Vysedávání s fešnými maminkami u pískoviště ale může být nebezpečné. Krásná Miranda by si ho měla více hlídat.

Klepněte pro větší obrázek

"Jdi pryč, zlobíš," říká asi synek taťkovi Orlandovi.

Bruce Willis

Loni v dubnu se mu narodila už čtvrtá dcera, a jeho život je tak plný žen. Ze vztahu s Demi Moore má tři už dospělé dcery a teď znovu vyměňuje plínky. S dcerkou Mabel Ray drandí s kočárkem ostošest a rozhodně mu to sluší. Co na tom, že mu je už osmapadesát.

Klepněte pro větší obrázek

Táto, hlavně se nehoň, už nejsi nemladší!

Matthew McConaughey

Třiačtyřicetiletý hollywoodský krasavec je tatínkem tří dětí. „Jestli jsem se s dětmi trochu uklidnil? Určitě ne! Konečně můžu blbnout a vyvádět hlouposti, aniž by se na mě někdo díval s pohoršením. Vždycky to svádím na to, že si přece jen hraju s dětmi. Jsem pořád malý kluk," pochvaluje si.

Klepněte pro větší obrázek

Matthew McConaughey má krásné kudrnaté andílky. Jakoby tatínkovi z oka vypadli.

Colin Farrell

Devítiletý syn slavného irského bouřliváka trpí Angelmanovým syndromem, což je neurogenetické onemocnění. „Jsme rádi za každý pokrok. Když James začal ve čtyřech letech chodit, byl jsem štěstím bez sebe," přiznává. Kvůli Jamesovi se zapojil do Nadace na výzkum Angelmanova syndromu. „Když jste otec dítěte, které má nějaká omezení, je nějak postiženo, potřebujete vědět, že na to nejste sám," vysvětluje. Jeho druhý syn, čtyřletý Henry, je naštěstí zdravý.

Klepněte pro větší obrázek

Dva stateční

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Betynka na Facebooku


Nejčtenější články