Nejčistší přírodní kosmetika od prvního dne života

Komerční článek - Weleda vyvinula velmi jemné produkty ve spolupráci s týmem porodních asistentek, lékaři a farmaceuty speciálně pro každodenní péči o citlivou pokožku dítěte.
Nejčistší přírodní kosmetika od prvního dne života

Propagace značky Weleda.
MojeBetynka.cz není jejím autorem a nemá vliv na její obsah.

Klepněte pro větší obrázek

Tyto výrobky mají celostní vliv na tělo i duši a podporují pokožku, aby využila svou vlastní sílu již od prvního dne života.

Po 40 týdnech v ochranném prostředí dělohy se musí dítě aklimatizovat do velmi odlišného prostředí. Jeho stále velmi jemná pokožka má od této chvíle velmi důležitý úkol. Citlivá pokožka dítěte pomalu začíná budovat své ochranné a regulační funkce, přičemž vyžaduje zvláštní péči, která ji jemně čistí a intenzivně hydratuje.

Důležitá aktivní složka, která dokonale podporuje rozvoj citlivé pokožky a poskytuje jí dodatečnou ochrannou vrstvu, je měsíček lékařský v BIO kvalitě.

Jeho hojivé, zklidňující a protizánětlivé účinky jsou známy od starověku. Od května do října neúnavně proměňuje sluneční světlo v léčivou sílu zřetelně uspořádaných zlatavých, oranžových a žlutých květů. Neudivuje proto, že právě tato rostlina patří k nejúčinnějším léčivkám při poraněních a zánětech kůže. Výtažky z měsíčku napomáhají vývoji odolné a zdravé pokožky.

Víte že: než se dostane hotový výrobek a jeho blahodárné účinky na pokožku děťátka, má za sebou dlouhou cestu? Ta začíná výběrem nejkvalitnějších ekologických semen měsíčku lékařského. Také pole pro výsadbu měsíčku musí být připravené: rok předtím na něm rostl jetel nebo vojtěška, aby mělo dostatek živin pro měsíček. Velmi náročná je sklizeň květů: brzy ráno, jakmile oschne rosa, se zahradníci Weledy vydávají na pole a ručně trhají květy měsíčku. Vybírají jen zdravé a plně rozkvetlé rostliny. Každoročně se na zahradách Weledy sklidí kolem 10 tun čerstvých květů. Čerstvé květy se pak ihned šetrně zpracovávají. Jemný masťový základ krémů Weleda obsahuje např. mandlový nebo sezamový olej v BIO kvalitě, hřejivý včelí vosk a další vybrané suroviny. Při výrobě využívá Weleda svých dlouholetých zkušeností s výrobou léčiv s důrazem na bezpečnost a dobrou snášenlivost výrobků již od prvního dne života děťátka.

Všechny přípravky jsou dermatologicky testovány a jsou výborně snášeny i při atopické pokožce.

Neobsahují žádné syntetické konzervanty, syntetická barviva, syntetickou parfemaci nebo látky vyráběné z ropy (parafín, vazelína). Jsou nositeli mezinárodního certifikátu NATRUE.

V sortimentu dětské péče najdete vše pro kompletní péči o pokožku kojence, starších dětí, ale i pro dospělé s citlivou pletí. Krém pro péči při přebalování, přísady do koupele, oleje pro péči o pleť po koupeli nebo pro masáže dětí, šampon pro tělo i vlasy, mléko a krémy pro péči o tělo, ochranný krém do chladu a mrazu i zubní gel pro první zoubky.

Protože maminky vědí, co je nejlepší.

www.weleda.cz

Klepněte pro větší obrázek

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Betynka na Facebooku


Nejčtenější články