Nejbližší lékárnu už najdete zcela bez problémů!

Společnost Mediatel spustila ojedinělou aplikaci Zdravotnický průvodce. Navazuje tak na sérii velmi úspěšných aplikací, která vám zjednoduší každodenní život!
Nejbližší lékárnu už najdete zcela bez problémů!

Zdravotnický průvodce vám poslouží vždy, ať hledáte ve svém okolí non-stop lékárnu, pohotovost, nebo veterináře pro vašeho mazlíčka. Vybírat můžete z více než 6000 tisíc lékařů, pohotovostí, zubařů a veterinářů.

 Zdravotnický průvodce vám spolehlivě vyhledá lékaře nejen ve vybrané lokalitě, ale i ve vašem nejbližším okolí na základě vaší aktuální polohy. Ať už hledáte zubaře pro sebe, zdravotnickou péči pro vašeho čtyřnohého přítele, nebo jen non-stop lékárnu, kde si můžete koupit třeba něco na snížení vysoké teploty, Zdravotnický průvodce má pro vás řešení.

„Zdravotnický průvodce je další ze série aplikací pro mobilní zařízení poskytovaných společností Mediatel. V této oblasti se i nadále zaměřujeme na vývoj služeb, které budou pomáhat řešit potřeby lidí v „terénu“. Zájem uživatelů potvrzuje stažení 140 000 aplikací v loňském roce,“ říká Luboš Čipera, výkonný ředitel pro Marketing a Produkty.

Klepněte pro větší obrázek

Vyzkoušejte také aplikaci „Chci taxi“, která vám zobrazí kontakt na taxíka ve vašem okolí, který vás do non-stop lékárny nejrychleji dopraví, nebo aplikaci „Kde jíst a pít“, která vám zobrazí nejbližší restauraci podle vámi navoleného vyhledávání a kde se můžete stavit cestou zpět na talíř horké polévky. Velmi oblíbený se stal také „Noční život“, díky které můžete navštívit nejbližší bar či diskotéku. Chystáte se za hranice, např. do Tater? Všechny jmenované aplikace jsou k dispozici i pro Slovensko!

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Betynka na Facebooku


Nejčtenější články