Nafukovací kruh Baby Ring pro spokojené koupání miminek

Chtěli byste miminku dopřát zábavné koupání v pohodlí domova? Pak by vás mohla zaujmout pomůcka k bezpečnému plavání kojenců a batolat značky Baby Ring. Tuto praktickou pomůcku pro koupání dětí od narození do věku 3 let nově nabízí Babypoint.
Nafukovací kruh Baby Ring pro spokojené koupání miminek

Článek je propagací firmy Babypoint s. r. o. Mojebetynka.cz není jeho autorem a nemá vliv na jeho obsah.

Nafukovací kruh při koupání v napuštěné vaně nahradí podpírání hlavičky rukou a ohýbání se k miminku. Baby Ring samozřejmě můžete využít i ve vaničce či bazénu, vždy však s maximální hloubkou do jednoho metru. Výrobce nabízí dvě velikosti kruhů ve tvaru kytice. Malý je vhodný pro miminka od narození do 2 let (3–15 kg). Střední velikost odpovídá věku 3 měsíce až 3 roky (6–36 kg). Obě varianty jsou veselé s možností výběru barvy. 

Voda je pro miminka naprosto přirozeným prostředím, ve kterém se cítí dobře. Díky nafukovacímu kruhu Baby Ring si mohou plavání miminek spokojeně užívat i rodiče, a to v pohodlí domova, bez ohýbání a bolesti zad. Koupání s Baby Ringem si vaše dítěKlepněte pro větší obrázek zamiluje, plavání zároveň podporuje zdravý vývoj miminka, chuť k jídlu i spokojený spánek. Používání pomůcky Baby Ring bylo konzultováno s dětským fyzioterapeutem a neurologem. Přestože lze nafukovací kruh bezpečně používat ihned od narození, z pohledu vývoje dítěte je ideální začátek přibližně od čtvrtého měsíce věku, předpokladem je správný pohybový vývoj miminka v průběhu předchozích měsíců.

Kruh Baby Ring má podobu nafukovacího límce, díky čemuž se snadno nasazuje i sundává. Skládá se ze dvou samostatně nafukovacích částí s ventilem – tím je zajištěna dvojí bezpečnost. U správně nafouknutého kruhu vzniknou dvě komory, obvod obepínající krk dítěte a místo pro fixaci brady. Regulovatelné zapínání límce kolem krku je založeno na principu suchých zipů. Kruh je dítěti pohodlný, vnitřní šev kolem krku je měkký. Na vnitřní straně má Klepněte pro větší obrázekkruh podporu pro bradu, která pevně fixuje její pozici, zamezuje tím klouzání a nafouknutý límec nezpůsobuje tlak na krk dítěte. Baby Ring je vyrobený z vysoce kvalitních materiálů, splňujících požadavky na bezpečnost dětských potřeb.

Baby Ring je od května letošního roku nově distribuován také výrobcem, dovozcem a prodejcem dětského zboží firmou Babypoint s. r. o. Malý kruh ve tvaru kytice výrobce nabízí ve světle zelené, žluté a oranžové barvě. Střední varianta je v nabídce v růžovém a modrém provedení, vždy s veselými motivy z mořského světa.

Doporučovaná prodejní cena:Klepněte pro větší obrázek

Malý kruh (0–24 měsíců, resp. 3–15 kg): 360 Kč

Střední kruh (3–36 měsíců, resp. 6–36 kg): 360 Kč

Pro více informací včetně instruktážních videí navštivte www.babypoint.eu .

Betynka na Facebooku


Nejčtenější články