Moje vášeň: kabelky a tašky!

Komerční článek – Kabelky a tašky, tyto velice milované doplňky, mají něco do sebe. Stylové kabelky a tašky, doplněné vhodnými botami a šálami, dodají vašemu vzhledu šmrnc. A všem, které to láká do dalekého světa, by neměly uniknout kvalitní kufry, které vás budou zdobit na cestách.
Moje vášeň: kabelky a tašky!

Propagace značky Tchibo.
MojeBetynka.cz není jeho autorem a nemá vliv na jeho obsah.

Každá žena musí mít nějakou vášeň. A kabelky a tašky k nim nepochybně patří. Do těchto klenotů, ať už jsou to malé společenské kabelky, rozměrné kabelky do práce nebo odolné nákupní tašky, se vejde celý život. Skutečný švih vám ale dodají teprve správně sladěné kombinace. Inspirujte se aktuální kolekcí Tchibo!

Pravá kůže je přirozeně krásná. A spojení exkluzivní kůže a módní hnědošedé barvy – to je štěstí v kapesním formátu! Aby z přírodního produktu vznikl základ vaší malé ozdoby, je třeba více než tucet výrobních kroků.

Klepněte pro větší obrázek

Kožená kabelka a kožený opasek, Tchibo

Nylon je jak stvořený pro nakupování. Nakupujete rády? Tašky z nylonu také. Díky svému hedvábně lesklému povrchu vypadají šik. Protože jsou stálobarevné, nepromokavé, omyvatelné a zároveň lehké, můžete je nosit všude s sebou.

Klepněte pro větší obrázek

Nylonová nákupní taška ve dvou velikostech, Tchibo

Otestované a připravené na cesty. Pro cestovní zavazadla Tchibo platí vysoká kvalitativní měřítka. Největší důraz je kladen na jejich funkčnost, použitý materiál, způsob zpracování a bezpečnost – to vše je ověřováno testy prováděnými nezávislými zkušebními ústavy i v rámci interního procesu kontroly kvality. Např. při „testu na schodech" musí naplněný kufr přestát transport nahoru a dolů přes 20 000 schodů o výšce 9 cm – a to při 10 000 opakováních. Stejně náročně je testována i odolnost kufru při pádu, pevnost držadla nebo odolnost a chod zipů.

Klepněte pro větší obrázek

Kufr na kolečkách, Tchibo

Klepněte pro větší obrázek

Tuto kolekci naleznete v síti obchodů Tchibo a prodejních místech Tchibo v obchodních řetězcích, stejně jako v e-shopu www.tchibo.cz.

 

Betynka na Facebooku


Nejčtenější články