Módní tip: Proužkované rockové léto

Značka Little Rock Star si na léto opět připravila něco speciálního. Malé fanynky vysílá pod festivalová pódia, do lesa i na břehy rybníků v barevných proužcích. Šaty, trička, klobouky a plavky, nic víc v létě není třeba.
Módní tip: Proužkované rockové léto

Prázdniny, nejkrásnější období v roce přichází. Léto, slunce, voda a v neposlední hudební festivaly plné muziky pro velké rockery. Letní radovánky si chtějí užít nejen dospělí, ale samozřejmě především děti a ani ony nechtějí podcenit vybavení svého rockerského šatníku. Ryze česká značka založená dvěma úžasnými maminkami Little Rock Star, zná zná děti dokonale a připravila pro ně letní festivalové kousky v nichž rozhodně zazáří. Základ holčičího modelu tvoří pruhované šaty se dvěma praktickými kapsami na opalovací krém, lízátko a další nezbytnosti. Malé i větší slečny si mohou vybrat ze tří barevných variant: bílo-modré, bílo-červené a bílo-černé.

Klepněte pro větší obrázek

Pro kluky jsou připravena trička s hudebními motivy: NEPOSLOUCHÁM JEN TAK NĚKOHO, TŘI SESTRY: MILK TEAM, POSLOUCHÁM MÁMU, TÁTU A TATA BOJS nebo JE TO NAHLAS? TAK TO SEŠ STAREJ.

Klepněte pro větší obrázek

Věřte, že ani miminkům se za stylovou letní zábavou nechce v růžové košilce se zajíčkem, víc ocení modely: DUDLÍK ROHLÍK ROCK´N´ROLL nebo ROZENÝ ROCKER. O materiálu je předem rozhodnuto, příjemná měkká 100% bavlna, která vydrží mnoho protančených let, jak už tomu u Little Rock Star bývá zvykem.

Klepněte pro větší obrázek

I úpalu je třeba čelit stylově, vše vyřeší plátěný klobouček ozdobený heslem „Little Rock Star", „Pálí mi to", případně „Piráti jsou out".

Klepněte pro větší obrázek

A protože rybník, řeka nebo jezero v létě nikdy nebývají daleko, v letní kolekci značky pyšnící se oceněním Česká kvalita nechybí ani pruhované a jiné plavky. Nezbývá než vše zabalit do kufříku, modelu „LITTLEROCKSTÁRKA", a na dva měsíce dát vale všedním dnům.

Více rockerských informací o Little Rock Star najdete na www.littlerockstar.cz

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Betynka na Facebooku


Nejčtenější články