Moderátorka Iva Kubelková: „Holky mě naučily trpělivosti a pokoře“

Není úplně typická Miss. Krásná je bezpochyby. Talentovaná jakbysmet, což dokázala nejen na poli moderátorském i hereckém, nedávno ale také coby začínající zpěvačka. Jaká je však Iva Kubelková máma? Jak se jí daří vychovávat dvě malé slečny, dcery Natálii a Karolínu? A co je podle ní na výchově úplně to nejtěžší?

Holkám je 12 a 8 let, zřejmě na ně možná brzy přijde puberta. Snažíte se je, a vlastně trochu i sebe, na tu hormonální bouři nějak připravit?

Jen tím, že si z toho zatím děláme legraci. Nechci malovat čerty na zeď!

Čím vás dcery momentálně nejvíc dostávají?

Diskutujeme! Neustále, o všem i o ničem. Na všechno je důležité mít odpověď a je třeba vyzkoušet, kdo má vlastně to poslední slovo.

Vzpomenete si ještě, co vás jako čerstvou mámu na mateřství opravdu zaskočilo?

Obdivovala jsem se tomu, jak to příroda dokonale zařídila, že matka většinu věcí intuitivně cítí a tím pádem si velmi rychle osvojí návyky, na které do té chvíle nebyla vůbec zvyklá.Do toho začne být vše jinak. Na celý svůj život i svět začnete koukat jinýma očima.

Pavla Vitázková: „Mít hromadu peněz není nezbytné“

Pavla Vitázková: „Mít hromadu peněz není nezbytné“

Nevím, jak tomu bylo před těmi 12 lety, dnes však existujte spousta diskuzních fór, kde hledají maminky informace, rady a podobně. Využila jste někdy podobných „rodičovských informátorů“, nebo jste spíš dávala na intuici, případně na prověřenější rady od blízkých?

Pochopitelně, že jsem hledala veškeré různé informace, kde se dalo. Internet mi v mnoha případech velmi pomohl, ale vždy jsem se snažila zásadní věci konzultovat hlavně s odborníky osobně.

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Betynka na Facebooku


Nejčtenější články