Mini kosmetika: Vejde se i do tašky plné plen a dudlíků

Je opravdu malá, skoro nic neváží, vejde se do každé kabelky a vyřeší za vás kopu problémů, se kterými se každá žena potýká.
Mini kosmetika: Vejde se i do tašky plné plen a dudlíků

Suché ruce, náhlá skvrna na šatech, nepříjemný dech – mini kosmetika z Marks & Spencer si poradí se vším!  Vždy se hodí mít ji po ruce, ať už běžíte do práce, jdete na procházku s kočárkem, do školy nebo jedete na výlet či dovolenou. Díky mini kosmetickým produktům M&S se budete cítit pohodlně a svěže, i když jste zrovna daleko od domova. 

Svěží dech bez kalorií
Pro osvěžení dechu je tu zdravé a super rychlé řešení – mini sprej z Marks & Spencer se vám vejde do každé kabelky a dodá vám spoustu sebevědomí před každou schůzkou. Objem: 20 ml, bez cukru, obsahuje antibakteriální ingredience, 29.90 Kč.

Vždy hebké ruce
Tento miniaturní krém zvlhčuje ruce a zabraňuje jejich pocení. Má příjemnou citrusovou vůni a přináší úlevu unavené pokožce. Objem: 25 ml, s certifikátem BUAV (netestováno na zvířatech), 29.90 Kč.

Zdravé rty
Vítr, slunce nebo třeba klimatizace v kanceláři vysušují vaše rty a způsobují, že pokožka na rtech ztrácí svou pružnost. Vždy je dobré mít s sebou přírodní balzám na rty, který je jemně zvlhčuje a vyživuje. Je bezbarvý a balení váží pouhých 10 gramů. Navíc je samozřejmě označen certifikátem BUAV (netestováno na zvířatech), 35.90 Kč. 

Čistota a svěžest v ubrousku
Antibakteriální ubrousky z Marks & Spencer vaše ruce nejen očistí, ale také je dezinfikují (zničí 99% bakterií). Balení obsahuje 10 trojvrstvých ubrousků s antiseptickou substancí. Jeden ubrousek se postará o všechny bakterie za pouhých 15 minut! 11.90 Kč.

Mini dentální nit
Tato dentální nit není o moc větší než mince, můžete ji schovat do sebemenší kapsy vašich kalhot. Zkrátka malý expert na speciální úkoly! Balení obsahuje 10 metrů osvěžující antibakteriální nitě, 19.90 Kč.

Čisté ruce bez kapky vody
Antiseptický gel je alternativou osvěžujících ubrousků. Jemně voní po citrónech, snadno se absorbuje a přináší bleskovou úlevou a okamžitý efekt svěžesti. Na osvěžení a očištění rukou stačí mezi dlaněmi rozetřít jednu kapku gelu! Objem: 50 ml, s certifikátem BUAV (netestováno na zvířatech), 31.90 Kč.

Ubrousek na skvrny
Perfektní řešení jídelních nehod jako je čokoládová zmrzlina na tričku nebo flek od omáčky na šatičkách vaší princezny! Stačí jen jemně otřít skvrnu speciálním ubrouskem a je hotovo. Balení obsahuje 5 ubrousků s odstraňovačem skvrn, 15.90 Kč.

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Betynka na Facebooku


Nejčtenější články