Měsíčková péče Weleda - Čistá přírodní kosmetika od prvního dne života

Komerční článek - Weleda s více než devadesátiletou tradicí se vždy snaží vyrábět ty nejlepší přírodní produkty. Ve spolupráci s týmem porodních asistentek vyvinula měsíčkovou péči s jemným složením pro každodenní péči o citlivou pokožku dítěte. Receptura měsíčkové péče pro kojence a děti byla nyní ještě více zdokonalena tak, aby odrážela nejnovější poznatky v péči o jejich jemnou pokožku a pleť.
Měsíčková péče Weleda - Čistá přírodní kosmetika od prvního dne života


Propagace značky Weleda.
Mojebetynka.cz není jeho autorem a nemá vliv na jeho obsah.

  • obsahuje vysoký podíl přírodních složek v biokvalitě, a tím získala nejvyšší stupeň certifikace NATRUE
  • výrobky mají nádhernou přírodní vůni založenou na esenciálních olejích, které jsou jemné a nedráždí pokožku
  • měsíček lékařský je v biokvalitě
  • přípravky jsou vyrobeny ve spolupráci s porodními asistentkami
  • je dermatologicky testována na citlivou a atopickou pokožku
  • všechny výrobky měsíčkové péče jsou certifikovány NATRUE
  • neobsahuje žádné syntetické konzervační látky, barviva, parfemace ani látky vyráběné z ropy, které by mohly mít vliv na přirozené funkce pokožky

Jemná ochrana a péče od prvního dne

Měsíčková kojenecká a dětská péče Weleda pečuje o pokožku, ale také celkové zdraví a vývoj vašeho miminka. Od prvního dne tak Weleda chrání a vyživuje pokožku dítěte zcela přirozeně a jemně. Přípravky Weleda mají celostní vliv na tělo i duši a podporují pokožku, aby využila svou vlastní sílu již od prvního dne života. Důležitou aktivní složkou je výtažek z bio měsíčku lékařského, který dokonale podporuje rozvoj citlivé pokožky a poskytuje jí dodatečnou ochrannou vrstvu.

Výtažek z bio měsíčku lékařského

Zářivě oranžová měsíčková pole najdete v Německu v největší biodynamické zahradě léčivých rostlin na světě. Weleda zde pěstuje přes 300 vyšlechtěných odrůd léčivých rostlin, které poté používá ve svých přípravcích. V červnu, kdy měsíček rozkvétá, ručně sklidí zahradníci Weledy přibližně 14 tun květů. Měsíček je jedna z nejvšestrannějších a nejefektivnějších léčivých rostlin – napomáhá hojení ran, má protizánětlivý a hojivý účinek.

Používání měsíčkové dětské péče Weleda napomáhá chránit a obnovovat povrch pokožky dítěte a dodává jí hydrataci. Dětská pokožka je náchylnější k podráždění a zarudnutí, protože je až pětkrát tenčí než kůže dospělých a její ochranné mechanismy ještě nejsou plně vyvinuté.

Jemná péče o obličej – nejen pro miminka

Obličej je nejnamáhanější částí kůže dítěte. Vše ostatní ochráníte oblečením, proto obličej musí být chráněn speciálními přípravky, které zabrání podráždění pleti, ať už suchým vzduchem v létě, nebo naopak větrem a mrazem na podzim a v zimě.

Soutěž o 10× WELEDA Měsíčkový ochranný balzám

Chrání pokožku obličeje v chladném a sychravém počasí. Čistý včelí vosk a tuk z ovčí vlny vytvářejí ochrannou bariéru pleti, aniž by přípravek ovlivňoval dýchání pokožky. Ochranný účinek je zvýšen tím, že balzám neobsahuje vodu.

Je vhodný pro celou rodinu např. při pobytu na horách, dobře chrání i odhalené ruce. Také vhodný jako péče o rty nebo jako hojivý balzám na popraskanou a vysušenou pokožku (na loktech, kolenou nebo na zatvrdliny na patách).

Soutěž ukončena

Výherci:

Miroslava Šimková, Liberec 12
Anna Glistová, Ostrava
Jana Sluková, Liberec
Marie Štulcová, Ostrava
Antonín Šimek, Staré Pavlovice
Simona Orsáková, Brumov
Radka Rabochová, Jílové u Prahy Radlík
Christian Kaupe, Praha
Patrik Kappa, Ledeč nad Sázavou
Mirek Petrtýl, PrahaVyhrává každá dvacátá správná odpověď do vyčerpání zásob.


Prostudujte si prosím pečlivě podmínky soutěže na www.burdamedia.cz/podminky.php Svou účastí poskytujete vydavateli časopisů (Burda Media 2000 s.r.o., IČ: 25611518, se sídlem Na Zátorce 1, Praha 6) souhlas s užitím a zpracováním svých osobních údajů a kontaktů (GSM, e-mail, SMS, MMS apod.) pro marketingové a redakční účely.

O Weledě

Klepněte pro větší obrázek

Počátky značky Weleda sahají až do roku 1921, kdy tři nadšenci založili zařízení pro výzkum a studium antroposofické medicíny, kterou dnes známe jako celostně působící léčiva stimulující organismus, aby se vyléčil sám. Od přírodních léčiv byl už jen krůček k péči o krásu, založené na výtažcích z rostlin. V současnosti Weleda nabízí na 120 přírodních kosmetických produktů pro péči o vlasy, tělo, pleť, kojeneckou a dětskou pokožku. Weleda dodržuje nejvyšší standardy kvality a udržitelné přírodní zdroje. Léčivé rostliny pěstuje ve vlastních zahradách a ve svých laboratořích je také zpracovává. Klade důraz na ekologii, zodpovědnost a její obchodní aktivity jdou vždy v souladu s přírodou.

Kosmetické přípravky Weleda jsou vyrobeny pouze z nejčistších dostupných přírodních surovin a jsou držitelem mezinárodního certifikátu přírodní kosmetiky a biokosmetiky NATRUE.

Weleda v souladu s člověkem i přírodou

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Betynka na Facebooku


Nejčtenější články