Máte rádi hudbu? Poslouchejte ji stylově!

Chvilky relaxace, cestování, sport, volný čas – během všech těchto příjemných chvilek nás provází hudba. Abychom si mohli pořádně vychutnat všechny tóny naší oblíbené muziky, je dobré sáhnout po kvalitních sluchátkách, která nám nejen bezvadně padnou, ale také umožní ten nejčistější poslech.
Máte rádi hudbu? Poslouchejte ji stylově!

Pokud jsou navíc ještě designová, mohou být i stylovým doplňkem. Sluchátka do uší značky House of Marley jsou vyrobena z kvalitního dřeva pro dokonalý přenos zvuku, perfektně sednou díky ušním silikonovým nástavcům několika velikostí a navíc skvěle vypadají. Kolekce sluchátek do uší nabízí dvě řady – Jammin´ a Freedom, ze kterých si jistě vyberou i nároční posluchači hudby.

Kromě kvality nesoucí odkaz muzikantské legendy Boba Marleyho, jde v produktech House of Marley ruku v ruce také péče o životní prostředí – všechny komponenty sluchátek jsou z recyklovaného anebo přírodního materiálu. Vyberte si svou variantu odpovídající vašemu životnímu stylu a rozzařte svůj den příjemnou hudbou!

Legendárního zpěváka Boba Marleyho ani není třeba představovat. Jeden ze spoluzakladatelů reggae, jamajský zpěvák, skladatel a kytarista byl kromě hudby znám také svou láskou k přírodě, svou vizí lepšího světa. V jeho odkazu pokračuje také jeho syn Rohan Marley, zakladatel značky House of Marley.

A co například může ozdobit vaše ouška?
 
Jammin´ - základní řada sluchátek do uší nabízí dvě varianty

Základní, malá sluchátka veselých barev Smile Jamaica – ačkoliv jsou menších rozměrů, hudba z nich zní rázně a basy skvěle vibrují. Všechny komponenty jsou z přírodních a recyklovaných materiálů, pro větší pohodlí jsou na výběr hned tři velikosti ušních silikonových nástavců, které poskytují dokonalou izolaci okolního hluku. Ozvučnice je vyrobena z certifikovaného FSC afrického sapele/bukového dřeva a recyklovaného hliníku. 1,3 m dlouhý kabel s textilním povrchem rastafariánského vzoru zabraňuje nepříjemnému zauzlení během používání. Je speciálně vyroben tak, aby eliminoval statickou elektřinu, takže zvuk je jasný a zřetelný. Na výběr jsou čtyři veselá barevná provedení – Curry, Fire, Lilly a Rasta, ke každým sluchátkům navíc praktický obal z bio bavlny.

Klepněte pro větší obrázek

Sluchátka Marley – Smile Jamaica jsou k dostání ve vybraných prodejnách, např. síť Datart, nebo na http://www.designbag.cz/marley-smile-jamaica/ za cenu 629 Kč.

Sluchátka People get ready jsou pro všechny milovníky hudby, kteří nechtějí obětovat styl a lásku k přírodě. Unikátně vyrobena z ekologických a recyklovaných materiálů, představují dokonalý balance mezi vyjádřením životního stylu a vysokou kvalitou přenosu zvuku. Sluchátka perfektně snímají basy a umožňují vychutnat si každý jednotlivý tón hudby. Ke sluchátkům jsou rovněž tři velikosti ušních silikonových nástavců a látkový obal z bio bavlny pro ochranu sluchátek. Ozvučnice je vyrobena z certifikovaného FSC afrického sapele/bukového dřeva a recyklovaného hliníku. 1,3 m dlouhý kabel s textilním povrchem zamezuje nepříjemnému zauzlení během používání. Je speciálně vyroben tak, aby eliminoval statickou elektřinu, takže zvuk je jasný a zřetelný. Na výběr jsou čtyři barevná provedení – Midnight, Rasta, Roots a Royal.

Klepněte pro větší obrázek

Sluchátka Marley – People get ready jsou též k dostání ve vybraných prodejnách, např. síť Datart, nebo na http://www.designbag.cz/marley-people-get-ready/ za cenu 749 Kč bez ovladače, za cenu 879 Kč s ovladačem.

Všechny produkty značky Marley jsou k dostání na www.designbag.cz/marley.   
               

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Betynka na Facebooku


Nejčtenější články