Mami vychytávky

Čas od času pro vás po světě nasbíráme zajímavé věcičky pro maminky, z nichž některé jsou praktické, jiné zbytečné a další pro pobavení. Opět se nám tu pár takových vychytávek nahromadilo a chceme se s vámi o ně podělit.
Mami vychytávky

Někdy si říkáme, proč výrobci vymýšlejí takové blázniviny jako je třeba kráječ na párky, držák na tablet na kočárek, nebo postýlka, která hraje, svítí a sama se houpe? Ale kdyby to maminky nekupovaly, jistě by to nevyráběli, takže se i na takové hloupůstky musíme dívat shovívavě. Každý jsme jiný a zatímco někdo nakupuje jen praktické věci, jiný si rád pořídí i nějakou "zbytečnost" jen pro její vtip nebo design. Schválně, jestlipak doma také nějaké takové věci máte? Vsadíme se, že většina z vás by nějakou takovou blbůstku našla. A vlastně proč, svět nemusí být pořád jen praktický. Třeba se vám tedy něco z následujících vychytávek hodí.Klepněte pro větší obrázek

Kráječ na párky v podobě jezevčíka bude děti určitě bavit. Základní otázku, zda jsou párky pro děti vhodné, v tuto chvíli pomíjíme.

Klepněte pro větší obrázek
Noční světýlko s držátkem je praktická věc pro větší dítko, které spí samo v pokojíčku, ale v noci chodí na záchod a nebo putuje do vaší postele. Vezme-li si na cestu takovouhle lucerničku, pak určitě nikde nezakopne.


Klepněte pro větší obrázek

Pouzdro na tablet s úchyty na kočárek nám připadá jako vyložená zbytečnost, protože z kočárku by se dítě mělo přece dívat na svět a ne na pohádky. Ale kdo ví, někomu se třeba hodí.

Klepněte pro větší obrázek

Futuristická postýlka, která se dá naprogramovat tak, že se sama rozsvítí, hraje hudbu, houpe se a navíc je vybavena kamerou, je pořádně drahá, ale nepochybujeme, že si své kupce najde.
Klepněte pro větší obrázek
Praktická cestovní lžička se zásobníkem na přesnídávku. Nemusíte s sebou brát žádné skleničky, jen před cestou naplníte prostor u lžičky a můžete jet. Při podávání pak zkrátka jen zásobník stlačíte a přesnídávka je tu.
Klepněte pro větší obrázek

Mytí vlásků děti většinou nemají rády především proto, že jim voda a šampon tečou do očí. Tahle praktická čepička tomu zabrání. Žlábky spolehlivě odvedou vodu pryč.
Klepněte pro větší obrázek

Máte dvě děti, které se neustále hádají, komu nalijete limonádu dřív? S touhle vychytávkou máte vyhráno. Nalijete oběma najednou.

Klepněte pro větší obrázek

Kolébka se sedátkem se jeví jako zbytečnost, ale kdo má doma kolébku a neustále se nad ní naklání nebo u ní klečí, jistě tohle praktické sedátko ocení. S bolením zad a kolen je díky tomu konec.

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Betynka na Facebooku


Nejčtenější články