Letní dovolená na Lipně, dovolená plná zážitků

Komerční článek - I v letošním roce láká Lipno své návštěvníky širokým spektrem služeb a sportovního vyžití.
Letní dovolená na Lipně, dovolená plná zážitků

Propagace značky Landal Marina Lipno.
Mojebetynka.cz není jeho autorem a nemá vliv na jeho obsah.

Dovolená na Lipně se tak i pro vás stane nezapomenutelným zážitkem.

Co vás čeká?

V letošním roce nově otevřená pravá půlka Jezerní in-line stezky, která je svým profilem vhodná jak pro rodiny s dětmi, tak i pro maminky s kočárky. Projetím celé trasy vás čeká skvělých 21 kilometrů s výhledem na jezero a na lipenskou přírodu.

Pokud se ubytujete v největším rekreačním parku v České republice – Landal Marina Lipno –, stačí nazout brusle, a v parku se napojíte na Jezerní stezku. Pokud preferujete vodní sporty, potěší vás, že apartmány Landal Marina Lipno se nacházejí přímo na břehu Lipna.

Že vás více láká cyklistika?

Šumava a celé Lipensko nabízejí desítky kilometrů cyklotras různých náročností. V Landal Marina Lipno máte také možnost zapůjčit si veškeré sportovní vybavení jako host parku s 10% slevou. Kromě kol a cyklistického vybavení si zde můžete zapůjčit elektrokola, koloběžky, skákací boty nebo elektročluny, kajaky či šlapadla.

Pokud budete mít chuť lenošit, využít můžete blízkosti krásné pláže, kde si budete připadat jako v přímořském letovisku. Večer se můžete vydat na procházku po promenádě, která vede okolo celého parku, případně pozorovat z přístavu západ slunce v příjemném prostředí přístavní restaurace.

A pro rodiče dobrá zpráva, v rekreačním parku Landal Marina Lipno je dětský koutek pro děti hostů zdarma. Rodinná dovolená v Landal Marina Lipno je dovolená plná nezapomenutelných zážitků po celý rok.

Klepněte pro větší obrázek Soutěžní otázka

Odpovězte na otázku a vyhrajte 3x víkendový pobyt pro 2 osoby v rekreačním parku Landal Marina Lipno.

Jakou slevu lze získat na červencové státní svátky?

Nápovědu najdete na www.landal.cz.
Odpovědi posílejte na adresu soutez@mojebetynka.cz, jako předmět uveďte "lipno".

Soutěž potrvá od 4. 6. do 10. 6. Výherce naleznete na těchto stránkách. O výhře Vás budeme informovat emailem.

Vyhrává každá dvacátá správná odpověď do vyčerpání zásob.

Prostudujte si prosím pečlivě podmínky soutěže na www.burdamedia.cz/podminky.php Svou účastí poskytujete vydavateli časopisů (Burda Media 2000 s.r.o., IČ: 25611518, se sídlem Na Zátorce 3, Praha 6) souhlas s užitím a zpracováním svých osobních údajů a kontaktů (GSM, e-mail, SMS, MMS apod.) pro marketingové a redakční účely.

Klepněte pro větší obrázek

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře