Lepší a větší Žirafa

FunPark Žirafa, který se pro veřejnost otevřel v říjnu 2013, se rozšiřuje. Nově byly pro návštěvníky otevřeny venkovní prostory, které lákají na atrakce pod širým nebem.
Lepší a větší Žirafa

Dominantou ‚hrací zahrady' je obrovský hrad plný klouzaček a prolézaček, najdete tu i nafukovací skluzavky, trampolíny a houpačky. Navíc si tu děti i dospělí mohou dopřát delikatesy z venkovního grilu a lahodným drinkem se mohou osvěžit ve stylovém plážovém baru, který přijde vhod především v létě.

Snažíme se, aby se k nám naši klienti vraceli a nacházeli ve FunParku Žirafa stále něco nového. Kromě kroužků, narozeninových oslav, speciálních nabídek nebo sezonních akcí nyní nabízíme i možnost užívat si zábavu nejen ve vnitřní části parku, ale i v jeho venkovních prostorách. Zde najdou naši návštěvníci ještě více atrakcí, kde je hlavním lákadlem prolézací hrad ve skutečné velikosti. Věříme, že si děti i jejich rodiče u nás užijí ještě více zábavy než doposud," říká Monika Martincová, ředitelka areálu FunPark Žirafa.

Z hlediska bezpečnosti jsou zábavné sekce ve FunParku Žirafa pro děti rozdělené dle věkových kategorií: od 0 do 3 let a 3 roky a více. O vaše děti se v případě zájmu postará i školený personál.

Dále se v budově FunParku nachází bufet a stylová restaurace s gurmánskými specialitami mezinárodní i italské kuchyně pro dospělé a oblíbenými dětskými jídly. V další rozšířené nabídce služeb, které jsou po návštěvníky k dispozici, najdete i kadeřnictví, kosmetický salon, hračkářství, dětskou optiku a další.

Více info na www.funparkzirafa.cz

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Betynka na Facebooku


Nejčtenější články