Legenda se vrací

Vsadíme se, že jste si v dětství alespoň jednou hráli s parádní oranžovou Tatrovkou. Patřila k 70. a 80. létům a stala se jakousi kultovní hračkou. Kdo ji měl, byl na pískovišti král. Ty časy se právě teď vrací.
Legenda se vrací

Legendární hračka Tatra 148 se vrací na dětská pískoviště v klasické oranžové barvě a nově i v modro-červené kombinaci. Oblíbená hračka doznala i dalších změn. Je vyráběna kvalitněji a bezpečněji, uveze až sto kilogramů, proti samovolnému sklopení korby je opatřena bezpečnostní pojistkou a na délku měří více než 70 centimetrů.

Nová Tatrovka se stane také hlavní postavou dětského leporela, na které výrobce Dino Toys již vypsal soutěž pro výtvarníky a autory. Její výsledky by měly být známy ještě v průběhu letošního léta. „Tatra je opravdu hračkou celých generací dnešních rodičů a i proto jsme zvolili slogan Legenda se vrací," vysvětluje jednatel společnosti Jan Šlemín. Tatrovka by se měla objevit i na puzzlích a dalších hračkách. Zkrátka a dobře, vjíždí do dnešního dětského světa na plný plyn a uvidíme, jestli převálcuje současné hračky. S nostalgií bychom jí to přáli.

Klepněte pro větší obrázek

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Betynka na Facebooku


Nejčtenější články