Křupky: Oblíbené dětské mlsání

Také vaše děti milují kukuřičné tyčinky, které se tak dobře drží v ruce a krásně křupou při pojídání?
Křupky: Oblíbené dětské mlsání

Bezlepkové křupky nejsou určeny jen pro malé děti, ale samozřejmě i celiaky a dospělé, kteří hledají nutričně výhodnější variantu mlsání. 

V sortimentu nalezneme křupky natural, které patří mezi neoblíbenější pochoutku malých dětí. Zajímavou variantou jsou kukuřičné tyčky – dlouhé jemné a nadýchané křupky, často přezdívané jako „kočárkové“. Jsou jednou z prvních dobrot, na které se děti učí samostatnému stravování. Vybírat však můžeme i z několika příchutí, především děti ocení své oblíbené - jahodovou, vanilkovou nebo karamelovou příchuť. Samozřejmostí je použití přírodních aromat a barviv.

Novinkou jsou kukuřičné ovocné kuličky, v sáčku naleznete různobarevné kuličky v několika přírodních ovocných chutích.

Pro starší děti a dospělé jsou určeny kukuřičné kroužky, příjemně křupavé v přírodní neochucené podobě nebo arašídové, se sníženým obsahem soli a tuku.

Kukuřice obsahuje kromě lehce stravitelných sacharidů, které pomáhají zklidnit střevní sliznici mnoho cenných minerální látek - draslík, hořčík, fosfor, železo, má hodně vlákniny a je zdrojem vitamínu B1. Je výborná při zácpě, má mírný diuretický účinek, je vhodná při zvýšené hladině cholesterolu, mírně zpomaluje činnost štítné žlázy a proces trávení a tak se hodí při stavech hubnutí a nervozity.

Klepněte pro větší obrázek

REJ s. r. o. klade důraz na pečlivý výběr vstupních surovin, křupky jsou vyráběny bez konzervačních látek, umělých barviv a aromat. Díky vybraným druhům kukuřice a technologii výroby jsou křupky nadýchané, křehké a chutné. Výrobky prochází pravidelnými kontrolami na obsah lepku a soli. Více na www.rejfood.eu

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Betynka na Facebooku


Nejčtenější články