Křupavé pečivo a další dobroty jako od mistra pekaře!

Máte ráno chuť na křupavé čerstvé pečivo, ale přitom se vám nechce se vypravovat na nákup? Máme pro vás řešení.
Křupavé pečivo a další dobroty jako od mistra pekaře!

Společnost Whirlpool vyvinula cenného spojence, který vám pomůže připravit křupavé pečivo pro tu nejlepší snídani. Tímto užitečným pomocníkem jsou nové multifunkční trouby Family Chef, s jejichž funkcí Bread Defrost připravíte chutné a křupavé pokrmy z mražených polotovarů.

Revoluce v rozmrazování pečiva
Nové multifunkční trouby vám přináší užitečnou novinku – speciální funkci Bread Defrost. Díky ní si můžete rychle pochutnat na rozmrazeném pečivu, které je stejně křupavé a lahodné, jako byste jej čerstvě upekli. Novinka, která kombinuje rychlost funkce Jet Defrost s exkluzivní technologií Crisp™ byla navržena tak, abyste dosáhli těch nejlepších výsledků s různým pečivem – od rohlíků po žemle. Křupavé pečivo si tak bez větší námahy a nákupu u pekaře můžete vychutnat i při nedělní snídani nebo stále oblíbenějším víkendovém brunchi.

Už žádné složité čištění
Náladu vám nezkazí ani čištění, které je u nové a vylepšené multifunkční trouby Family Chef skutečně snadné. Jedinečná kombinace speciální povrchové úpravy Microban zabraňuje růstu bakterií ve spárách a těžko dostupných místech. Omezuje tak i nepříjemné pachy. Vnitřní stěny jednoduše setřete houbou, a to bez nutnosti použití agresivních čisticích prostředků.

Čas jsou peníze
Pokročilé technologie multifunkčních trub Family Chef zaručují při pečení výsledky, které byste očekávali spíše od klasické trouby, zde navíc v překvapivě krátkém čase. Přípravu jídla lze ještě urychlit kombinací horkovzdušné funkce s mikrovlnným ohřevem. K dispozici je i speciální funkce Jet Preheat k předehřátí trouby na maximální teplotu za necelých 5 minut. Samozřejmostí je technologie 6. smysl, která sama stanoví optimální výkon a očekávaný čas přípravy požadovaného pokrmu.

Na designu záleží
Multifunkční trouby Family Chef jsou nejen užitečným kuchyňským pomocníkem, ale díky svému nápadnému designu se stylovou povrchovou úpravou a atraktivním zaobleným tvarům vyhoví moderním trendům a stanou se přirozenou součástí kuchyně. Zaujmou také velkým a snadno čitelným displejem.

FT 381 SL
Volně stojící multifunkční trouba Whirlpool FT 381 SL s vnitřním objemem 28 litrů patří do produktové řady Family Chef. Kromě funkcí Jet Start a Jet Defrost umožňuje využít i novinku Bread Defrost, která slouží k přípravě křupavých pokrmů z mražených polotovarů. Speciální funkce Jet Pre-heat zajišťuje rychlé předehřátí trouby na maximální teplotu za necelých 5 minut. Technologie Microban zaručuje ještě lepší úroveň hygienické čistoty. Doporučená maloobchodní cena je 6 790 Kč vč. DPH.

Klepněte pro větší obrázek

GT 286 IX
I přes menší vnitřní objem (25 litrů) patří volně stojící multifunkční trouba Whirlpool GT 286 IX z řady Family Chef v nerezovém provedení k hitům letošního podzimu. Její hlavní předností jsou funkce Bread Defrost nebo Jet Preheat. Moderní design Gusto potěší i náročnější zákazníky. Doporučená maloobchodní cena je 4 890 Kč vč. DPH.

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Betynka na Facebooku


Nejčtenější články