Křičící děti do letadla nepatří

Už loni jsme se tématem dětí v letadle zabývali a teď, před sezónou dovolených, jej opět světová média vytahují na světlo. Chtěli byste mít na palubách letadel oddělené místo pro rodiče s dětmi?
Křičící děti do letadla nepatří

Podle průzkumu deníku Daily Mail si většina Britů přeje oddělené prostory pro rodiny s dětmi. Třetina by si dokonce ráda připlatila, jen aby letěla letadlem bez dětí. „Nelétám právě ráda, jsem nervózní, a když je navíc na palubě plačící dítě, je to dvojnásob nepříjemné," svěřila se jedna z dotázaných. „Někteří rodiče jsou naprosto bezohlední, nechají děti běhat po letadle a jen se usmívají. Já bych tohle svým dětem nikdy nedovolila a proto jsem pro oddělené kabiny," dodala další oslovená. Některé aerolinie přání cestujících vyslyšely a skutečně už takové kabiny vyčlenily. Nejsou ale považovány za jakési místo na hanbě, ale naopak za prostor většího komfortu, kde je k dispozici i školená chůva, která může dítě zabavit.

I přesto, že se děti na palubě netěší velké přízni ostatních cestujících, na žebříčku věcí, které lidem na cestování letadel nejvíce vadí, jsou až na čtvrtém místě. První místo připadá opilým a hlučným cestujícím, druhé lidem se špatnou hygienou, třetí osobám kopajícím do sedadel, čtvrté místo patří křičícím a plačícím dětem a pátou příčku si vysloužil malý prostor pro nohy.

Klepněte pro větší obrázek

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Betynka na Facebooku


Nejčtenější články