Krásná za 10 minut

Nemáte čas trávit hodiny před zrcadlem, ale přesto chcete vypadat svěží a krásné? Připravili jsme pro vás kurz rychlolíčení.
Krásná za 10 minut

Když se po ránu zahlédnete v zrcadle, říkáte si, kdo je ta cizí unavená paní s kruhy pod očima? Zkrátka přibývající roky, starosti a povinnosti udělaly své. Po chvíli začnete panikařit, takhle přece nemůžu jít na schůzku, která začíná už za hodinu! Nebojte se, poradíme vám, jak ze sebe opět udělat paní dokonalou. Stačí se jen držet starého rčení, že v přirozenosti je krása, a mít po ruce pár šikovných líčidel. 

Nepodceňte přípravu
Než začnete s líčením, musíte na to pleť připravit. S vaší pletí je to jako s křehkou květinou, když o ni budete pravidelně pečovat a zalévat ji, vykvete do krásy. V opačném případě přijde o svoji svěžest a postupně bude usychat. Jak poznáte, že vaše pleť žízní? Snadno. Trápí vás mdlá a povadlá pleť, která v jednom kuse pne a svědí? Objevují se na ní jemné vrásky a ztrácí svoji pružnost? Pak je to víc než jasné, máte dehydratovanou pleť. Pomoci jí může jen intenzivní hydratační péče Aqua Beauty, která je vhodná pro všechny typy pleti i věkové kategorie.

Klepněte pro větší obrázek

Krycí manévry 
Pro co nejpřirozenější vzhled je dobré smíchat na hřbetu ruky trošku make-upu s trochou hydratačního denního krému. Dopřejete tak pleti lehké krytí a zároveň zvláčňující péči. V případě, že vaše pleť trpí barevnými nesrovnalostmi, použijte samotný tekutý make-up. Tmavé kruhy pod očima bez problému zamaskuje rozjasňovač se schopností odrážet světlo, ideálně v jemném růžovém odstínu. S výraznějšími nedostatky jako jsou nevzhledné pupínky, si zase umí poradit silně krycí korektor. Ten by měl mít stejný barevný odstín jako make-up. Pudrovat už není třeba. Jedině majitelky mastné pleti by měly na závěr tvář lehce zmatnit transparentním pudrem. 

Malované tváře
Oživit pobledlou a unavenou pleť vám pomůže tvářenka. Ať už se rozhodnete pro krémovou, tekutou či pudrovou, pořiďte si ji v přirozeném odstínu jako je broskvová či lososová. Výrazné barvy dočervena a dorůžova působí příliš tvrdě. Nejsnazší práci však budete mít s pudrovou tvářenkou. Díky přibalenému štětečku ji snadno a rovnoměrně nanesete na lícní kosti. Naproti tomu krémovou tvářenku musíte opravdu důkladně rozetřít, aby působila přirozeně.

Oči versus rty
Pamatujte si, že méně znamená více. Zaměřte tedy svou pozornost buď na jedno, nebo druhé. Pokud dáte přednost rtům, podtrhněte jejich krásu rtěnkou v odstínu, který sluší vaší pleti.

A jak získat bezchybný úsměv? Zajistěte křehké pokožce rtů dostatečnou hydrataci, regeneraci a zkrášlení za pomoci nové hydratační rtěnky Lip Seduction. Ať už máte ráda něžné decentní odstíny růžové či dáváte přednost výraznějším barvám jako je třeba sexy červená, určitě si z dvanácti okouzlujících odstínů pro sebe vyberete ten pravý.

Klepněte pro větší obrázek

Oční víčka už jen lehce přepudrujte. Nebo můžete projasnit pohyblivou část víčka a nejvyšší bod pod obočím vanilkovým či krémovým očním stínem a ústa opatřit průhledným leskem. V žádném případě však nezapomeňte použít řasenku! 

Rada odborníka:
Pavel Bauer, vizážista
Při práci s pudrem se držte pravidla, čím méně, tím lépe. Vždy můžete během dne tvář znovu lehce zmatnit. Vyhněte se silně maskujícím pudrům, ideální volbou jsou ty fixační a transparentní. Pokud náhodou nebudete mít pudr po ruce, mohou ho zastoupit savé papírky, které odstraní přebytečnou mastnotu. Také při líčení očí se stane pudr skvělým pomocníkem. Dříve, než použijete oční stíny, víčka jemně přepudrujte. Zamezíte tím slévání stínů do viditelných linek.

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Betynka na Facebooku


Nejčtenější články