Komfort pro novorozence

Novorozenci potřebují tu nejjemnější péči, ať už se to týká manipulace s jejich malinkým tělíčkem nebo pomůcek, které k péči o ně použijete.
Komfort pro novorozence

Plenky Bella Baby Happy Newborn jsou vytvořeny speciálně pro novorozence o váze od dvou do pěti kilogramů.

Plenky jsou prodyšné a zajišťují tak stálý přísun vzduchu k jemné dětské pokožce. Měkká vnitřní vrstva Premium Dry díky své stavbě umožňuje absorbovat moč a řídkou stolici, jež mohou pokožku dráždit. Ta zůstává suchá, zdravá a bez odřenin. Elastické manžety umístěné po obou stranách plenky, udržují „obsah" na správném místě a tím zvyšují komfort miminka při používání plenky. Správné a pevné zapínání usnadňují suché zipy, které lze několikrát opakovaně odepnout a zapnout.

Výměna plenky není vždy zrovna jednoduchou záležitostí, dítě musí vydržet ležet na přebalovacím pultu a „tolerovat“ ošetřování. Veselé povídání o malých hrdinech z obrázků umístěných na páskách plenky tak zábavnou formou umožňuje odvrátit pozornost dítěte od přebalování.

Plenka má vpředu speciální výřez na pupeční pahýl chránící před podrážděním tohoto citlivého místa a urychlující hojení.

Klepněte pro větší obrázek

Na www.happy-club.cz se můžete přihlásit do věrnostního programu a čerpat zajímavé odměny, které lze získat nákupem produktů Bella Happy. Balení plen o 42 ks pořídíte za 189 Kč.

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Betynka na Facebooku


Nejčtenější články