Kolotoče nad postýlku snadno a rychle

Proč kupovat drahé závěsné kolotoče a hračky nad postýlku, když si je můžeme udělat sami podle své fantazie i ladění dětského pokojíčku. Nebojte se ničeho, rozhodně to zvládnete. A má-li vaše mimi staršího sourozence, můžete ho vzít do tvořící party.
Kolotoče nad postýlku snadno a rychle

Z doma udělaných závěsných hraček budete mít mnohem větší radost než z těch kupovaných, uvidíte. A až vám je budou obdivovat všechny návštěvy, nemusíte být skromná, klidně se pochlubte, že to není z žádného trendy designového obchodu, ale vaše ruční práce. Věci zn. "home made" jsou dneska v kurzu a už vůbec neznamenají to, že byste snad neměli na něco drahého z obchodu, ale svědčí o tom, že si umíte udělat čas na sebe i své děti, a že jste kreativní. Právě to je dneska cool. Zkusíte to?

Klepněte pro větší obrázek

Pokud se kamarádíte s háčkem na háčkování, pak pro vás bude hračka vykouzlit pěkné barevné kouličky, které zavěsíte na dvě zkřížená dřívka. Pokud vám je háčkování cizí, pak můžete udělat docela obyčejné bambulky, udělají stejnou parádu a máte to raz dva. Je to jednoduché, co říkáte?

Klepněte pro větší obrázek

Pokud jste v háčkování zručnější, můžete ke kouličkám přidat i takovouhle krásnou vosičku.

Klepněte pro větší obrázek

Ze zbytků látek, které doma určitě najdete, vystřihněte třeba mráčky a srdíčka, všechno vždy dvakrát, protože mezi dva obrázky vložíte kousek vaty a sešijete. Sešívat můžete klidně ručně, v tomto případě to vypadá roztomileji než strojové sešití. Měkoučké obrázky pak opět spojíte bavlnkou a zavěsíte na dřevěný kříž.

Klepněte pro větší obrázek

Nechce se vám do šití ani háčkování? Nevadí, stačí vám barevné čtvrtky a nůžky. Vystřihněte fůru barevných koleček, navlékněte je na bavlnku nebo režnou nit, zavěste na dřevěný kříž vytvořený třeba ze silnějších špejlí, a je to.

Klepněte pro větší obrázek

Z papíru ale můžete vykouzlit cokoli, co třeba roztomilé velryby? Popusťte fantazii a trochu si pohrajte. Pak už jen zavěste nad postýlku a uvidíte, že za téměř nulové náklady a jen špetku drahocenného času, sklidíte od vašeho miminka spokojený úsměv.

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Betynka na Facebooku


Nejčtenější články