Ježíšek pro zvídavé dětičky by měl být originální

Hledáte hračku, u které vaše neposedné dítě vydrží a neodloží ji po dvou dnech? Přinášíme vám tipy na vánoční dárky, k nimž se budou vaši potomci vracet, aby se v hraní s nimi zdokonalili.
Ježíšek pro zvídavé dětičky by měl být originální

Dětskou kreativitu a fantazii rozvíjí Scrabble junior, moderní obdoba slavné stolní americké slovní hry, malé slečny ocení Monster High elektronický diář, v němž mohou za asistence strašidelných zvuků schovat všechna svá tajemství. Angry Birds přináší nejmenším napětí a dobrodružství při boji naštvaných ptáků proti zlodějským prasátkům. Barbie Vlasový design salon zase udělá z vaší dcerky pilnou malou kadeřnici. Stačí si vybrat, spokojený úsměv na dětské tváři zaručen.        

Stolní desková hra Scrabble Junior přináší zábavu nejen pro děti, ale i pro rodiče. Nabízí možnost strávit společný čas při smysluplné hře, která v sobě zahrnuje prvky učení v zábavném a moderním provedení. Scrabble Junior seznamuje děti s abecedou, rozvíjí slovní zásobu a postřeh, podporuje schopnost soustředění. Scrabble Junior nabízí skvělou zábavu na oboustranné hrací desce. Má dvě herní verze: jednu pro děti, které se učí písmenka, a druhou pro ty, které již umí tvořit slova.

Klepněte pro větší obrázek

Všechny slečny, které si chtějí zamknout své malé tajemství, pak jistě ocení Monster High Elektronický diář. Nejen že ukrývá informace o jednotlivých studentech Monster high a zamyká se strašidelným klíčkem ve tvaru lebky, ale navíc ještě vydává strašidelné zvuky!

Klepněte pro větší obrázek

Stolní hra Angry Birds je určená minimálně pro dva hráče, maximálně pro čtyři. Jeden hraje za stranu zákeřných prasátek a druhý na straně okradených ptáků. Hráč v týmu prasátek si vytáhne z balíčku úkolovou kartičku a podle ní postaví ze stavebních kamenů sestavu, do které vloží figurky prasátek. Hráči na druhé straně se pomocí katapultu a figurek ptáků pokouší sestavu zbořit a prasátka sestřelit.  Hra je plná napětí, legrace a nečekaných zvratů. Nikdy nevíte, kdo vlastně vyhraje…

Klepněte pro větší obrázek

Češe vaše holčička panenkám krásné účesy? S Barbie Vlasovým design salonem může rozvinout svou kreativitu i talent a zkusit si práci skutečné vlasové stylistky. Vlasový salon obsahuje mycí koutek, otáčivou židli, stoleček se zrcadlem, speciální vlasový stojan, ochrannou pláštěnku, ručník, hřeben, 3 barevné spreje, šablonky a gumičky. Stejně jako ve skutečném vlasovém studiu si Barbie oblékne pláštěnku, která ochrání její stylové minišaty, usedne do otáčivého křesla a svěří své krásné vlasy do rukou malé kadeřnice.

Klepněte pro větší obrázek

Více informací na www.mattel-katalog.cz

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Betynka na Facebooku


Nejčtenější články