Jedině česká kosmetika vám zaručí věčné mládí!

MUDr. Entner našel recept na zdravou a mladistvou pleť. Vrásky a nerovnosti pleti mizí během sedmi dnů!
Jedině česká kosmetika vám zaručí věčné mládí!

Není tajemstvím, že základ zdravé a krásné pleti se skrývá v její hydrataci. Věděli jste však, že dodržování pitného režimu a nanášení krémů zůstane bez efektu, pokud vaše pokožka nemá dostatek kyseliny hyaluronové?  Renomovaný český plastický chirurg MUDr. Michael Entner vytvořil unikátní řadu přírodní kosmetiky, která využívá jedinečné hydratační schopnosti nízkomolekulární kyseliny hyaluronové v kombinaci s unikátními vlastnostmi skvalenu.

Příčiny projevů stárnutí pleti vyvolává celá řada změn struktur tvořících obličej. Na vzniku vrásek se však ve velké míře podílí především ztráta kyseliny hyaluronové, která je pleti vlastní a funguje jako přirozená výplň pokožky.

„S přibývajícím věkem každému z nás množství kyseliny hyaluronové v kůži ubývá. Zatímco v dětské pleti jí nalezneme jedno procento, v kůži šedesátníka z ní zbývá už jen jedna setina procenta. Kyselina hyaluronová je přitom základní substancí při tvorbě buněk a k jejím unikátním vlastnostem patří schopnost vázat vodu, a to až na čtyř tisíc násobek její vlastní váhy,“ uvedl MUDr. Entner a dodal, že se ztrátou kyseliny proto dochází logicky ke vzniku vrásek, jimž nezabraní sebelepší pitný režim.
 
Naštěstí existuje snadný způsob, jak kyselinu hyaluronovou tělu navrátit.  Obnovit hydrataci pleti je možné lehkým nanášením vysoce koncentrovaného séra nízkomolekulární kyseliny hyaluronové z kompletní řady kosmetiky Dr. ENTNER, při jejímž vývoji MUDr. Entner zúročil léta praxe na prestižních zahraničních klinikách.

Kosmetické přípravky mnohých jiných firem také obsahují kyselinu hyaluronovou. Její množství je však v těchto přípravcích buď nízké, nebo se pro její aplikaci zbytečně využívají invazivní metody. Většina preparátů kosmetiky Dr. ENTNER obsahuje vysokou koncentraci této kyseliny a tím je zaručen intenzivnější účinek a mimořádná kvalita.

„Dlouhodobě jsem hledal způsob, jak rychle zajistit regeneraci pleti u svých pacientů, kteří podstoupili zákrok v rámci estetické chirurgie. Když jsem objevil nevídané možnosti kyseliny hyaluronové, která je schopna potřebu některých plastických operací oddálit, nebo jejich efekt prodloužit, rozhodl jsem se pro vytvoření ucelené kosmetické řady. Kýžený efekt se však dostaví pouze při používání výrobků s vysoce koncentrovanou nízkomolekulární kyselinou,“ zdůraznil MUDr. Michael Entner.

Klepněte pro větší obrázek

Absolutní novinkou a trumfem kosmetiky Dr. ENTNER je unikátní přírodní anti-aging krém proti stárnutí s intenzivní kyselinou hyaluronovou, skvalenem a ubichinonem (koenzym Q10). Jedinečná kombinace těchto tří látek zajišťuje rychlou a účinnou redukci jemných linek a vrásek a zároveň chrání pleť před volnými radikály a jejich škodlivými účinky na kůži.

Tváří nové kosmetiky Dr. ENTNER se stala známá herečka a designérka Adriena Sobotová, svou pleť však výrobkům MUDr. Entnera svěřily na prezentaci v Galerii Louvre i mnohé další celebrity, kterými byly například: herečky a zpěvačky Světlana Nálepková, Petra Černocká, Radka Weidner, Alena Mihulová a moderátorky Gábina Partyšová a Marie Thomsová. Skutečnost, že péče o pleť už dávno není jen záležitostí žen, na místě dokázal moderátor Petr Jančařík. Všechny výrobky kosmetiky Dr. ENTNER jsou hypoalergenní a neobsahují parabeny a parfémy.

„Sama mám citlivou pleť, ale výrobky Dr. ENTNER mohu bez problémů používat i na jemné oční okolí. Bez obav je proto doporučuji všem,“ neskrývá své nadšení z kosmetiky Dr. ENTNER její tvář, herečka a designerka Adriena Sobotová.

Podrobnosti o přípravcích kosmetiky Dr. Entner naleznete na internetové adrese www.drentner.cz. O novinkách jsou pravidelně informováni fanoušci na facebooku  www.facebook.com/KosmetikaDrENTNER

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Betynka na Facebooku


Nejčtenější články