Je období zabijaček: Máte kam uložit jelítka a jitrnice?

Příchod zimy máme někteří spojený s tradicí zabijaček. Pokud si chcete jitrnice, jelítka i další dobroty dopřát nejen čerstvé hned, ale i později, je pro vás ideálním řešením mraznička.
Je období zabijaček: Máte kam uložit jelítka a jitrnice?

Řadu moderních spotřebičů, které umožňují rychlejší zmražení, kvalitnější uchování potravin a nižší spotřebu energie najdete v sortimentu značky Whirlpool.

Zabijačka byla a je významnou událostí především zimních měsíců. Přináší nám kromě jitrnic, jelit nebo ovaru také dostatečnou zásobu masa a dobrého sádla. Vždy se plánovala na chladnou část roku, protože zabijačkové výtvory jsou choulostivé a málo trvanlivé. V minulosti, kdy chladničku nebo mrazničku nevlastnili ani nejbohatší, to ani jinak nešlo. V současnosti máme ale k dispozici širokou nabídku mrazniček, které nám zabijačkové dobroty dokážou uchovat po výrazně delší dobu. Díky svému objemu pojmou velké množství surovin, a to jak ze zabijačky, tak například i na vánoční svátky spojené s velkými návštěvami a přípravou občerstvení pro větší počet hostů.

Inteligentní technologie 6. smysl, kterou mrazničky od Whirlpool disponují, zabezpečuje uchování potravin za ideálních podmínek, aniž by uživatel musel do nastavení jakkoli zasahovat. Kdykoli jsou do mrazničky doplněny nové kusy potravin, senzory okamžitě zareagují přepnutím do režimu rychlého zmrazování, kdy se nově přidané potraviny zmrazí až o 30 % rychleji než v běžné mrazničce. Po dokonalém zmrazení se tento režim automaticky deaktivuje, čímž dochází k úspoře energie.

Předností volně stojící mrazničky Whirlpool WHM 25112 v bílé barvě s celkovým objemem 255 litrů je především energetická spotřeba. Tato mraznička patří do třídy A++, která zaručuje o 40 % nižší spotřebu než modely třídy A. Její roční spotřeba energie je 194 kWh. Mraznička je ručně uzamykatelná, navíc s praktickými pohyblivými kolečky. Obsahuje jeden koš a je u ní možné nastavit příslušnou teplotu mražení. Mrazicí výkon 18 kg znamená, že je mrazák schopen za 24 hodiny zmrazit 18 kg čerstvých potravin. Rozměry jsou 916 x 1010 x 698 mm (v x š x h) a doporučená maloobchodní cena činí 12 990 Kč.

Klepněte pro větší obrázek

Truhlicová mraznička Whirpool WHE 25352 F má celkový objem 255 litrů a patří do energetické třídy A++. Její významnou výhodou je funkce Stop frost, která umožňuje snadné rozmrazování. Námraza se shromažďuje v odnímatelné nádržce ve dveřích mrazničky. Tuto nádržku stačí jednou za 2 měsíce vymýt. Námraza se tak snižuje až o 50 %.  Vnitřní uspořádání mrazáku je řešeno dvěma koši pro přehledné uložení potravin. Mrazák je vybaven elektronickým ovládáním, ručním zámkem, pohyblivými kolečky i světlem. Při výpadku elektrického proudu se o zmrazené potraviny nemusíte obávat po celých 45 hodin – po tuto dobu je mrazicí část schopná uchovávat potraviny ve zmrazeném stavu. Rozměry mrazničky jsou 916 x 1010 x 698 mm (v x š x h) a doporučená maloobchodní cena činí 13 790 Kč.

Klepněte pro větší obrázek

Skříňová mraznička Whirlpool WVE 16402 W v energetické třídě A++ nabízí velký vnitřní prostor, ktrerý je rozdělen do dvou standardních zásuvek, dvou zásuvek MAX SPACE a dvou polic s výklopnými dvířky. Spolu s chladničkou WME 16402 W tvoří dokonalou kombinaci, která se skvěle hodí do každé moderní kuchyně. Doporučená maloobchodní cena mrazničky je 16 190 Kč.

Více informací o mrazničkách i dalších spotřebičích značky Whirlpool naleznete na internetových stránkách www.whirlpool.cz.

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře