Jak zabránit nevzhledným striím během těhotenství

Těhotenství přináší nastávajícím maminkám mnoho radosti, v podobě těšení se na příchod nového člena rodiny, ale bohužel i několik starostí. Kromě hormonálních změn dochází v těle ženy i ke změnám fyzickým. Rychlý váhový přírůstek a bouře hormonů způsobují, že je pokožka méně pružná a rychle ztrácí svou elasticitu, proto je nutné se o ni starat již od začátku těhotenství.
Jak zabránit nevzhledným striím během těhotenství

Strie zná většina žen

Strie postihují 70-90% těhotných žen a vznikají jako důsledek nutného protažení pokožky v jejích nejhlubších vrstvách, které s sebou tělesné změny v těhotenství přirozeně přinášejí. Strie se nejčastěji vyskytují od čtvrtého měsíce těhotenství, s rostoucím miminkem se zvětšují a zvyšuje se i riziko jejich četnějšího výskytu. Bohužel, existují ale i případy, kdy se strie začnou objevovat již na počátku těhotenství!

Klepněte pro větší obrázek

Správná masáž je základ úspěchu

Strie se nejčastěji objevují v oblasti bříška, ale také stehen nebo zadečku. Abychom striím co nejvíce předešli, je dobré svou pokožku pravidelně masírovat a tak ji postupně „připravit“ na nadcházející změny. Spojením masáže a masážního oleje docílíte skvělých výsledků a rozdíl poznáte již během několika mála dní.

Vyzkoušeno za vás

Na pulty českých lékáren nyní přichází Masážní olej pro těhotné ženy frei öl®.  Tato jednička na německém trhu představuje prověřenou cestu ke krásné pružné vyživené pokožce bříška, stehen i zadečku bez známek hlubokého podkožního napětí, a to pro všechny typy pokožky. Skvělý účinek oleje potvrdilo 81,6% těhotných žen, které Masážní olej pro těhotné ženy frei öl® testovaly. Účinně zabraňuje vzniku strií, zvyšuje elasticitu pokožky a těhotenstvím namáhané tělesné partie zklidňuje a vyživuje. Obsahuje vzácné omega kyseliny z přírodních olejů, vitamíny a bylinné extrakty. Olej je bez alkoholu, barviv nebo konzervantů, takže je maximální šetrný k vám i k vašemu miminku!

Klepněte pro větší obrázek

Masážní olej pro těhotné ženy frei öl®

 • účinně působí proti vzniku strií
 • zvyšuje pružnost pokožky vzhledem k obsahu vitaminu E
 • intenzívně vyživuje díky obsahu omega-3 a omega-6 mastných kyselin z přírodních olejů
 • uklidňuje namáhanou pokožku pomocí bisabololu, složky heřmánku
 • 2 velikosti: 125 ml a 200 ml

Masážní olej pro těhotné ženy frei öl® obsahuje

 • cenné přírodní oleje
 • jojobový olej - hojí jizvy a vyhlazuje pleť
 • olej z pšeničných klíčků - zjemňuje a tonizuje pokožku
 • ricinový olej - regeneruje a hojí, vyživuje a promašťuje pokožku do hloubky a uzamyká v ní vlhkost, chrání před známkami stárnutí a vznikem vrásek
 • vitamin E - bojuje proti předčasnému stárnutí a působí proti vráskám
 • aloe vera - hydratuje a vyhlazuje pokožku, napomáhá hojení jizev a zceluje estetické nedostatky pokožky
 • bisabolol – výtažek z heřmánku, výrazně zjemňuje, vyhlazuje, zklidňuje pokožku, působí jako analgetikum a relaxant, zlepšuje stav suché, šupinaté, podrážděné, dehydrované a hlavně citlivé pokožky

Pro vaši pokožku jen to nejlepší! 

Betynka na Facebooku


Nejčtenější články