Interaktivní křeček - ideální domácí mazlíček! I pro alergiky!

Jmenují se Num Nums, Chunk, PipSqueak a Mr. Squiggles. A kdo že se za těmito zvláštními jmény skrývá? No přece skvělá novinka ve světě hraček – Zhu Zhu křečci na baterky.
Interaktivní křeček - ideální domácí mazlíček! I pro alergiky!
Tato novinka, která v Americe láme veškeré rekordy v prodejnosti, konečně proniká i na český trh, aby potěšila a rozveselila i naše děti. Roztomilá zvířátka mají celou řadu výhod – jsou jako živí, umí spoustu věcí, dětem přinesou spoustu legrace, zábavy a rodičům konečně odpadnou starosti s krmením, čistěním klecí a zničeným domácím vybavením.
 
Tato vykutálená křeččí rodinka je zajímavá i tím, že každý z členů se liší nejen barvou, ale i povahou a kousky, které dokáže. Nechte své děti, ať zažijí dobrodružství s Chunkem – pohodovým surfařem, Mr. Squigglesem, který je rozesměje svými odvážnými kousky s míčem či s chytrým PipSqueakem, který je rozeným vůdcem celé bandy. Nakonec se pomazlí s plachým ale sladkým Num Numsem. Křečky je možné nastavit do dvou programů, v prvním volně pobíhají a vyvádi svoje kousky a v druhém mají mazlící náladu a budou vás jemně cukrovat a příst v dlaních. Každý křeček potřebuje domov a polovinou legrace z vlastnictví křečka je právě ve vytváření světa, ve kterém bude křeček žít.

Zhu Zhu Pets jsou jako živí, ale mnohem mazlivější a inteligentnější! Každý Zhu Zhu křeček je tak chytrý, že vždy pozná, v jakém pokoji nebo na jakém stanovišti se zrovna nachází a podle toho reaguje a vydává nejrůznější zvuky. V koupelně vydává legrační zvuky jako při čištění zubů nebo splachování toalety, jakmile se přemístí do ložnice, začne pěkně pochrupkávat nebo naopak budit ostatní členy křeččí rodinky zvuky budíku, a když se dostane do kuchyně, hned si říká chroupáním o mrvičku. Pořádná sranda se pak rozjede na diskotéce při karaoke, kde křečci zpívají a tančí. Zhu Zhu Pets se prostě rádi baví a dovádí.
 
Klepněte pro větší obrázek 
 
Pokud chcete s vašimi mazlíčky zažívat stále nová bláznivá dobrodružství, můžete si vybrat z široké škály příslušenství, které Zhu Zhu svět vytváří a zpestřuje. Čím víc pokojíčků a hraček bude křeček mít, tím víc zábavy si užije a vaše dítě s ním! V žádném správném domečku by neměl chybět spirálový tobogán a bazén, ten zaručeně rozveselí každého křečka! A co takové auto s garáží? Skutečný křeček sice nedokáže řídit, to ví každý, ale super chytrý Zhu Zhu křeček ano! Stačí připojit garáž k domečku a pak už jen sledovat jak křeček naskočí do auta a ujíždí po pokoji jako divý. A co teprve až uspořádáte závody! Až se bude chtít křeček vypravit na adrenalinovou dovolenou, má možnost hupsnout do závodního člunu a vyrazit na moře. A je-li váš křeček společenský a hravý, určitě se pěkně vyřádí v herně nebo na diskotéce s ostatními křeččími kamarády!
 
Zhu Zhu Pets nabízí stále nové doplňky a dobrodružství a dokáží tak udělat z pouhého hraní nekonečnou interaktivní zábavu, která děti neomrzí! A právě díky široké škále příslušenství je možné sestavit celý Zhu Zhu svět, který vás ohromí. Prostě s touto partičkou se vaše děti rozhodně nudit nebudou.

A kdyby i toto bylo málo již nyní se pro Zhu Zhu křečky připravují stále nová dobrodružství. Zanedlouho přibudou skluzavky, rampy, nové hračky a křečci dostanou třeba i policejní a hasičské auto. Nesmíme zapomenout ani na ultra moderní kadeřnický salon, pizzerii a mezinárodní křeččí letiště i s vlastní letadlem.
 
Klepněte pro větší obrázek 
 
Chceš mít doma taky ZHU ZHU PETS? Vyhraj a jeden z mazlíků může putovat i k vám!
 
Mojebetynka.cz Vám přináší možnost mít doma svého Zhu zhu pets!
 
Kdo jsou Zhu zhu pets?
Jsou nejlepší alternativou k živým křečkům. Nedělají nepořádek, jsou neustále v pohybu a vždy připraveni k akci. Pobíhají v tunelech, stále jsou v jednom kole, cupitají z pokoje do pokoje a nikdo netuší, kam vyrazí příště. Je to jednoduché, pohlaďte křečka po zádech, dejte ho zpátky a můžete sledovat, co právě vyvádí. Křečci se moc rádi tulí. Když ho jemně pohladíte po nose, pískne blahem. Tito křečci umí vydat více jak 40 zvuků, podle toho, co právě prožívají…
Jsou to první křečci na světě, průkopničtí, interaktivní, luxusní s umělou inteligencí, kteří dokáží mluvit a pohybovat se ve svém prostředí.
 
Zhu Zhu Pets fungují ve dvou módech/programech: milující, kdy roztomile žvatlá a spokojeně vrní a průzkumnický mód, ve kterém křeček prozkoumává svoje okolí a na různé podněty reaguje hlasem či pohybem, ale hlavně s rozumem. Je možné zakoupit více než tucet dalších doplňků, které umožní vytvořit mnohem dokonalejší křeččí svět. Zhu Zhu Pets jsou novým hitem a je více než pravděpodobné, že se stanou nejoblíbenější hračkou roku.
 
Odpovězte nám spávně na otázku a vybraný křeček může putovat i k vám!
 
Více naleznete na www.zhuzhupets.cz
 
Jak se jmenují čtyři křečci, kteří už do České republiky dorazili?

a) Pip Squeak, Mr. Squiggles, Chunk a Num Nums
 
b) Pipík, Mr. S, Chank, Nums
 
c) Nemají žádná jména

Správné odpověď zasílejte na e-mailovou adresu:
 
 
Spolu s odpovědí nezapomeňte uvést celé jméno, svou adresu a kontaktní telefon. Svou účastí v soutěži souhlasíte se zpracováním osobních údajů spol. Burda Praha spol. s r.o.

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Betynka na Facebooku


Nejčtenější články