Ideál do města! Dynamický a stylový sportovní kočárek X-lander X-Cite

Kočárky oblíbené značky X-lander vstoupily do roku 2014 v novém kabátě. Výrobce představil jak nový koncept nabízeného sortimentu, tak i řadu novinek.
Ideál do města! Dynamický a stylový sportovní kočárek X-lander X-Cite

(Článek je propagací společnosti Babypoint, s.r.o.. Mojebetynka.cz není jeho autorem a nemá vliv na jeho obsah.)

Produkty se dělí do dvou základních proudů OUTDOOR a URBAN. Jak názvy napovídají, OUTDOOR modely jsou určeny pro aktivní rodiče, kteří vyhledávají procházky a aktivní pobyt v přírodě a terénu. Druhá skupina URBAN pak osloví rodiče, kteří se vyskytují spíše v městském prostředí. Obě kategorie přinášejí vlastní barevné kombinace včetně speciální limitované edice i strukturou odlišný potahový materiál. Na českém trhu kolekci exkluzivně dováží a prodává výrobce, prodejce a dovozce dětského zboží, firma Babypoint, s. r. o.

Klepněte pro větší obrázekŘada OUTDOOR vychází z loňské kolekce, ze které vybrala tři prověřené, oblíbené a bytelné modely, inovované o design potahu i společnou hlubokou korbu. Najdeme v ní bezpečnou a komfortní čtyřkolku X-Move včetně limitované edice TERRA, praktický a spolehlivý model XA a vysoce sportovní trojkolku X-Run.

Řada URBAN je celá nová! Trojice výrazných modelů má lehké, skladné a snadno ovladatelné konstrukce. Jedná se o stylový a dynamický X-Cite včetně limitované edice COMIC, praktický a moderní X-Pulse a zábavný a komfortní X-Fit.

Přestože v prodeji bude všech šest modelů, představme si prozatím blíže jednoho z reprezentantů řady URBAN, a to kočárek X-Cite s limitovanou edicí COMIC.

Trendy městský kočárek X-lander X-Cite naplní vaše očekávání

Tato novinka letošního roku je vhodná pro městské rodiče, kteří se při projížďkách pohybují po zpevněných cestách a ulicích. X-lander X-Cite k tomu má dokonale uzpůsobenou konstrukci, hliníkový rám je lehký, skladný a operativně ovladatelný. Mezi klíčové rysy sportovního kočárku patří: sklopná sportovní sedačka, kterou lze nasadit po i proti směru jízdy, nastavitelná opěrka nohou, dvojúrovňový košík s taškou na plenky, jednoduchý princip skládání, které zvládnete i jednou rukou. Vyjma pěti základních barev (béžové, modré a tmavě modré, oranžové a černé) se jako jediný z nových modelů řady URBAN vyrábí v limitovaném černobílém módním provedení COMIC.

Sportovní verze kočárku v číslech: 10,2 kg, délka 87,5 x výška 106 x šířka 59 cm

Klepněte pro větší obrázek


T I P !

Ke všem kočárkům lze přikoupit teplý a důmyslně řešený multifunkční fusak FOOTMUFF, který po odepnutí horní části poslouží jako nánožník. Na výběr je 14 luxusních odstínů, včetně třpytivé stříbrné či decentních potisků, které můžete dle svého vkusu kombinovat s odstínem kočárku. Doplňkový sortiment dále zahrnuje tašky na rukojeť v outdoor a urban stylu, slunečník, držák nápojů, rukávník do mrazivých dnů, sluneční clonu, síť proti hmyzu či pláštěnku. Na konstrukce kočárků můžete nasadit také první dětskou autosedačku, uveďme například modely X-lander X-Car, X-lander by BeSafe nebo BeSafe iZi Go.

Nejen novou kolekci X-lander pořídíte u firmy Babypoint, s. r. o., a obchodních partnerů, rozmístěných po celé ČR. Více na www.babypoint.eu, www.x-lander.cz a Facebooku.

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Betynka na Facebooku


Nejčtenější články