Hračky tak trochu jinak

Komerční článek - Která maminka by pro své dítě nechtěla hračku, která udělá radost? Při výběru však často podléháme reklamám a kupujeme moderní hračky, které více než na rozvoj našich ratolestí dbají na zisk výrobců. Našli jsme proto zajímavé kousky, které v supermarketech jen tak nenajdete.
Hračky tak trochu jinak

Mojebetynka.cz není jeho autorem a nemá vliv na jeho obsah.

I když jsou děti snadným cílem reklamy na pestrobarevné módní hračky, nemusíme se do marketingových sítí nechat lapit i my. Zvláště těm nejmenším pak můžeme pořídit hračky, které vysloveně pohladí po duši a okouzlí nejenom děti, ale také jejich rodiče.

Podpořme kreativitu

Hračky by u dětí měly bezesporu přispívat i rozvoji jemné motoriky i estetického cítění. Díky dětské fantazii se sice k růstu poslouží i obyčejná panenka či autíčko, proč však neposkytnout dítěti něco více? Tzv. kreativní hračky byly navrženy speciálně pro zapojení levé i pravé hemisféry. Díky tomu s nimi stráví dítě mnohem více času, snáze se zabaví a naučí se spoustu nových věcí.

Když se řekne „kreativní hračky“, většinou si představíme skládačky pro batolata. V nabídce specializovaných obchodů s hračkami pro děti však najdeme také originální kousky podporující kreativitu i pro mnohem starší děti. Ty kromě nejrůznější interaktivity zaujmou hračky také po estetické stránce, protože se mnohdy jedná o skutečná umělecká díla.  

Klepněte pro větší obrázek

Posviťme si na ně

Nezbytnou součástí dětského pokojíčku jsou bezpochyby také dětské lampičky. Nejenže mohou zůstat v noci rozsvícené a zahánět dětem noční můry, ale zároveň pokojíček zútulní. I mezi lampičkami však můžeme najít zajímavé kousky, nejenom hromadu barevných plastů.

V dětech tak už od nejútlejšího věku můžeme pěstovat estetické cítění a ukazovat jim krásu namísto komerce.  

Za takovéto dětské hračky sice zaplatíme více než za běžné supermarketové plasťáky, ale současně máme jistotu, že svým nejmenším dáváme skutečně kvalitní a bezpečné hračky.

Klepněte pro větší obrázek 

Betynka na Facebooku


Nejčtenější články