Holčičku s jizvami nepustili do restaurace

Ve skandálu, který hýbe Amerikou, hraje hlavní roli tříletá holčička, kterou pokousali psi a na jejím obličeji je to stále hodně znát. Zaměstnanci řetězce KFC jí vykázali z restaurace s tím, že děsí zákazníky.
Holčičku s jizvami nepustili do restaurace

„Chtěli bychom se omluvit za tuto politováníhodnou událost. Bereme celou věc velmi vážně. Nebudeme tolerovat žádnou diskriminaci," píše se v reakci vedení řetězce KFC na chování personálu restaurace v Jacksonu, ve státě Mississippi. „Byli jsme v šoku, když nás zaměstnanec přišel požádat, abychom restauraci opustili, že tvář Victorie děsí ostatní zákazníky. Nemohli jsme uvěřit, že se něco takového může v dnešní době stát. Victoria to celé slyšela a celou cestu domů plakala," říká Victoriina babička, která se rozhodla, že to tak nenechá. A skutečně, její prohlášení se rozlétlo do světa, ujaly se ho velká světová média včetně DailyMail, a známý řetězec má z ostudy kabát. „Už nikdy do restaurace téhle značky nevkročím," píše se v jedné z mnoha reakcí na sociálních sítích. Mezi komentáři je mnoho povzbuzujících Victorii v další léčbě. „Držíme palce, jednou bude z ní bude zase krásná dívka jako byla dřív. Lékaři dnes dokáží zázraky," píše se v jednom z nich. Victoriina tvář je poznamenaná útokem tří pittbulů. I přes vážná zranění se jí podařilo zachránit, ale přišla o pravé oko a hybnost pravé části obličeje. „Děkujeme všem za podporu. Victorii čeká v budoucnu ještě mnoho operací a potřebuje vědět, že ji všichni máme rádi a stojíme při ní," reagovala na facebookovém profilu Victoria's Victories babička. My se k přání co nejrychlejšího zotavení přidáváme a držíme malé a statečné Victorii palce.

Klepněte pro větší obrázek

Malá Victoria má velké zastání v babičce, která vnučce ubližovat nenechá

Klepněte pro větší obrázek

"Děsí vás tahle tvář?" ptala se na facebooku babička. Reakce odsuzující chování personálu restaurace KFC na sebe nenechaly dlouho čekat. Strhla se doslova smršť.

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Betynka na Facebooku


Nejčtenější články