Hledáte školku a máte nadprůměrně inteligentní dítě?

Dobrých školek není nikdy dost. A to platí obzvlášť v této době, kdy je dětí více, než utáhne kapacita státních školek. Proto vám rádi na našich stránkách představujeme školky, které stojí za pozornost.
Hledáte školku a máte nadprůměrně inteligentní dítě?

Maxíkova jazyková školka vznikla v roce 2009 a jejím hlavním posláním je rozvíjet potenciál dětí ve věku od 12 měsíců do 7 let. V současné době funguje mj. na pražském Strahově a nově také na Praze 1. Tato nově otevřená pobočka poskytuje stejně jako stávající více než jen hlídání vašeho dítěte. Doplňuje rodinnou výchovu, usnadňuje dítěti jeho další životní cestu, rozvíjí osobnost dítěte, podporuje jeho rozvoj a jeho chápání okolního světa.

Jedním z nejvýraznějších rozdílů mezi Maxíkovou jazykovou školkou a jinými soukromými školkami je především spolupráce s Dětskou Mensou ČR. Školka intenzivně spolupracuje s předními institucemi v oboru předškolní výchovy a vzdělávání v ČR pro děti s nadprůměrnou inteligencí. Výuka probíhá nejen v anglickém jazyce za účasti kvalifikovaných učitelek, rodilých mluvčích a zdravotních sester. Školka využívá metody Metody Mensa NTC Learning (MaxClever), která kombinuje motorická cvičení, učení symbolů, procvičování pozornosti, využití hudby a další. Česko-anglická Maxíkova školka je unikátní i v tom, že pracuje s minimálním počtem dětí v jedné třídě a paní učitelka se tak může každému dítěti intenzivně věnovat.

Školka je snaží do svých aktivit zapojit i rodiče, a to například na lyžařském kurzu nebo na školce v přírodě. Díky této aktivitě mohou rodiče strávit se svým dítětem více času a zároveň pozorovat jeho vývoj a spoluvytvářet hodnoty dítěte. Nově otevřená pobočka na Praze 1 nabízí kromě předškolní výchovy i náhradní řešení za dětské koutky, a to brzy ráno i ve večerních a nočních hodinách, včetně víkendů.

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Betynka na Facebooku


Nejčtenější články