Grilujete rádi? Víme, jak se stát mistrem grilu!

Nádherné a teplé počasí je ideální na grilování. Připravovat jídlo pod širým nebem je úplně něco jiného než celoroční klasika v kuchyni.
Grilujete rádi? Víme, jak se stát mistrem grilu!

Grilování je perfektní pro víkendové obědy, oslavy a příjemné posezení s přáteli. Nadchněte je širokou nabídkou grilovacích omáček a marinád. Díky nim překvapíte rodinu či přátele vynikajícím jídlem, které prostě chutná báječně Objevte kouzelné příchutě s Marks & Spencer. 

Pochutnáte si bez rizika
Všechny glazé a marinády jsou vhodné pro vegetariány a samozřejmě nejen pro ně. Neobsahují totiž žádná přidaná barviva, dochucovadla či konzervanty.

Marinády a glaze jsou v nabídce v mnoha příchutích. Proč během letošní barbecue sezóny nevyzkoušet rovnou všechny? 

Klepněte pro větší obrázek

Jak připravit skvělé jídlo v marinádě?
Naporcujte maso, rybu nebo drůběž a potřete je marinádou. Nechte odležet 15 minut nebo déle, aby se mohla chuť rozvinout. Během pečení přidejte další porci marinády pro výraznější chuť. 

Instrukce k přípravě
Naporcujte a grilujte maso podle pokynů. 2 až 3 minuty před koncem pečení potřete maso štětečkem nebo vypouklou stranou lžíce. Pečte další 2 až 3 minuty, nebo do té doby, než bude maso správně propečené. Glazé může být případně použito až na konci pečení těsně před servírováním. Toto glazé dodává jídlu perfektní chuť.

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Betynka na Facebooku


Nejčtenější články