FOTOGALERIE: Kostýmy pro děti na karneval. Vyrobte si je doma

Karnevalová sezóna v plném proudu a vy nevíte, co svému dítěti obléci? Pokud jste trochu zručná a máte doma zbytky látek, můžete vytvořit pro své zlatíčko nezapomenutelný kostým.

Můj syn si vždy na karneval vybral obleček podle svého gusta - obvykle to byl Spiderman nebo Hulk a těžko mu to můžete vyčítat - každý kluk by přece chtěl být Spiderman nebo Hulk! Jenže pak na karnevalu pobíhalo 10 Spidermanů a když došlo na vyhodnocení masek, Spiderman mezi nimi logicky nebyl. Tehdy se syn zamyslel a v touze po výhře kývl na můj nápad, že něco vytvoříme doma. Z papírových krabic jsme dali dohromady Večerníčka a jeho auto a z novin vytvořili čepici. Šikovný tatínek na auto dokonce přidělal blikací světýlka. Syn vyhrál s originální maskou všechny karnevaly a byl spokojený :-).

Zkrátka, jste-li trochu šikovná, takový domácí kostým vůbec nemusí být špatný a do jeho výroby můžete zapojit i své nejmenší. Nechte se inspirovat fotografiemi a pusťte se do toho.

Co potřebujete k vyrábění kostýmů?

Obvykle stačí málo: zbytky látek, krepový papír, staré krabice, vatu, tvrdé čtvrtky,  ruličky od toaletního papíru, lepidlo, nůžky, hromadu barev (temperové, fixy...), jehlu a nit, hodit se mohou i barvy ve spreji.

Šikovnou maminku nebo tatínka a pak inspiraci. Třeba v naší fotogalerii. Popis ke kostýmu najdete vždy u dané fotografie.

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Betynka na Facebooku


Nejčtenější články