FILMOVÝ TIP: LEGO příběh přichází

Ve čtvrtek 6. února bude mít v českých kinech premiéru LEGO příběh – první celovečerní filmové dobrodružství vytvořené ze známých kostiček.
FILMOVÝ TIP: LEGO příběh přichází

Počítačem animovaný 3D film uvádí na plátno některé z nejoblíbenějších minifigurek lega a další nové postavičky, které se pohybují v dosud nepoznaném, vizuálně jedinečném světě postaveném výhradně z kostiček lega. V příběhu se seznámíme s Emmetem – obyčejnou, poslušnou a naprosto průměrnou minifigurkou lega, kterou ale mylně považují za mistra stavitele, který může zachránit svět. Je proto povolán do společenstva mistrů stavitelů, kde se setká se starým čarodějem Vitruviusem, mladou drsňačkou Lucy a Batmanem, s nimiž se vydá na výpravu proti zlému tyranovi jménem Lord Byznys, který je odhodlán zničit svět tím, že ho slepí dohromady. V originálním znění se na filmu podílely takové hvězdy jako Morgan Freeman nebo Will Ferrell. I český dabing je hvězdný, v čele s Pavlem Rímským, Janem Maxiánem nebo Terezou Bebarovou. Více informací najdete na www.legopribeh.cz.

Pokud tedy doma neustále šlapete na všudypřítomné kostičky známé stavebnice a ke každým narozeninám nebo svátkům musíte nějakou kupovat, pak byste už měli pomýšlet na návštěvu kina. Váš potomek to určitě ocení a vy získáte cenné rodičovské plusové body.

Klepněte pro větší obrázek

TIP:

Kolekce 10 stavebnic lega přenese do dětského pokoje všechna dobrodružství z filmu LEGO Movie. Jeho fanoušci budou nadšeni z detailně propracovaných a funkčních vozidel a staveb vycházejících z rozmanitých filmových prostředí, jako je město, Divoký západ nebo vesmír.

Klepněte pro větší obrázek

LEGO REKORDY:

Magický filmový svět vytvořený ze stavebnic a minifigurek lega není jediným uměleckým počinem z dílny kreativních vývojářů lega. Do jejich pomyslné galerie patří i další modely, jako jsou například největší mozaika lega sestávající z 384 000 kostiček, dosud největší model vyrobený z kostiček lega – replika hvězdné stíhačky X-Wing v reálné velikosti, měřící 13 metrů a vážící 23 tun, postavená z více než pěti milionů kostiček – nebo 33 metrů vysoká věž vytvořená z více než 500 000 kostiček lega.

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Betynka na Facebooku


Nejčtenější články