Ekologický nočník, stolička i jídelní set

Trocha ekologie nikoho nezabije aneb zkuste ekologické výrobky, a pomůžete přírodě. Zní to jako nadnesená slova, ale na druhou stranu, proč kupovat plastové výrobky, které jsou vyráběny neekologicky, když můžete zvolit ty přírodě nakloněné?
Ekologický nočník, stolička i jídelní set

BecoPotty je první skutečně ekologický nočník pro nejmenší děti. Všechny použité materiály jsou rozložitelné, 100% biodegradovatelné. Má vysokou opěrku pro komfortní sezení a oblé tvary, velký vnitřní prostor usnadňuje čištění nočníku. Až budete vědět, že jej už nepotřebujete, můžete ho zakopat na zahradě, zcela se rozloží.

Klepněte pro větší obrázek

BecoStep je stolička pro děti. V  místě sezení má protiskluzový povrch, silikonové gumičky vespod zabraňují pohybu po dlažbě. Také je vyroben z naprosto rozložitelných materiálů. Až ji nebudete potřebovat, jednoduše ji obraťte a použijte jako květináč.

Klepněte pro větší obrázek

Beco jídelní set obsahuje talíř a misku se zvýšenými okraji, hrníček se speciálním ergonomickým tvarem pro drobnou dětskou ručičku. Je také vyroben z naprosto rozložitelných materiálů. Lze mýt v myčce v horním mycím koši.

Klepněte pro větší obrázek

Nočník, stolička i jídelní set jsou vyrobeny ze zbytků bambusu a rýže, které vznikají při jejich pěstování a zpracování. Jsou umlety na jemný prášek, přidány biodegradovatelné pryskyřice a následně stlačeny v horké formě.

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Betynka na Facebooku


Nejčtenější články