Do zimy s hlubokou korbou a fusaky

Venku uhodily pořádně mrazivé dny, ale pokud vaše město netrápí zároveň i špatné ovzduší, pak není důvod zůstávat s miminkem doma. Stačí se jen pořádně obléct a mít také kočárek s velkou korbou, aby se do něj nabalené miminko pohodlně vešlo.
Do zimy s hlubokou korbou a fusaky

Součástí základní výbavičky pro miminko je bezesporu kočárek, v prvních měsících s nepostradatelnou hlubokou korbou. Ta by měla být především dostatečně bytelná, prostorná, jednoduše a rychle odnímatelná z konstrukce kočárku. V chladném období je důležité nezapomenout na prostor, který zabere nejen rostoucí miminko, ale také hřejivý fusak, případně deka. Výrobci korbičky vybavují řadou dalších benefitů, jejich součástí může být moskytiéra, nánožník, sklápěcí boudička, polohovatelná zádová opěrka či pláštěnka. Záleží na samotné značce i konkrétním modelu. Pořídit ji můžete samostatně pouze s konstrukcí kočárku, spolu se sportovní nástavbou, nebo v uceleném setu včetně první dětské autosedačky. Záleží na nabídce jednotlivých výrobců a prodejců.

Klepněte pro větší obrázek

TFK Quick Fix: Prostorná korba vhodná pro všechny modely sportovních kočárků řady Joggster a Buggster. Bytelná korbička nabízí sklopnou stříšku, praktické kapsičky na zip, nánožník, matraci a moskytiéru. Hmotnost má 4,5 kg a rozměry lůžka 78 x 32 cm. Doporučovaná prodejní cena: 3710 Kč (samotná korbička)

Klepněte pro větší obrázek

TFK Multi X: Alternativou může být multifunkční hluboká korba pro kočárky řady Joggster. Lze ji použít nejen jako korbičku, ale také jako sportovní sedačku s instalací po i proti směru jízdy nebo lehátko. Podoba se mění pomocí zipového mechanismu. Na rozdíl od ostatních korbiček ji proto užijete až do 16 měsíců věku dítěte. Váží 5 kg a nabízí lůžko 78 x 30 cm. Ve výbavě s moskytiérou. Doporučovaná prodejní cena: 5310 Kč (samotná korbička)

Klepněte pro větší obrázek

Fusaky jsou v nabídce dle typů kočárků. Do hlubokých koreb Quick-Fix a Multi X i autosedaček skupiny 0+ se hodí model XS-fusak T-00/069. Výběr z barev. Model XS-fusak 069 pořídíte za 1470 Kč.

Klepněte pro větší obrázek

Navington Genua: Korba s unikátním systémem regulovatelné cirkulace vzduchu Ventibase. Jde o patentovanou inovaci značky Navington. Systém je umístěn v korpusu hluboké korby a umožňuje regulovat cirkulaci čerstvého vzduchu uvnitř korbičky. Korba pasuje na všechny konstrukce značky, má nastavitelnou zádovou opěrku, nechybí polstrování, vnitřní bavlněný potah, vyjímatelná vložka a úchyt pro přenášení z EKO kůže. Důmyslně řešený tvar dna korby na principu kolébky umožňuje houpání. Součástí základní výbavy je nánožník, pláštěnka i moskytiéra. Váží 5,3 kg a disponuje lůžkem 76 x 34 cm. Potahový materiál, vyrobený ze zdraví nezávadných antialergenních látek, se snadno udržuje. Doporučovaná prodejní cena: 4200 Kč (samotná korbička)

Klepněte pro větší obrázek

Po návratu z procházky nebo jiných cest není třeba dítě budit. Korbu můžete snadno nacvaknout na stojan Dock, který je kompatibilní i se sportovní nástavbou Spinaker a autosedačkou Navington X-car. Pořídíte za 920 Kč.

Klepněte pro větší obrázek

Univerzální zateplený fusak Navington Forpik je vhodný do korby Genua i sportovní nástavby Spinaker, protože je vybaven otvory na pětibodové bezpečnostní pásy. V nabídce je v několika barevných variantách. Pořídíte za 840 Kč.

Klepněte pro větší obrázek

V sortimentu této značky je i praktický rukávník na rukojeť kočárku. Hřejivý rukávník Muff je vhodný pro většinu modelů kočárků Navington. Pořídíte za 720 Kč.

Klepněte pro větší obrázek

X-pram: Hluboká korba je kompatibilní s konstrukcemi modelů XA, XT, X-Run a X1. Korba nabízí vnitřní pratelnou vložku, nánožník, moskytiéru, pláštěnku, adaptéry a úchyt na přenášení. Zadní část potahu lze odkrýt, a zajistit tak lepší cirkulaci vzduchu uvnitř korby. Váha 4,1 kg, rozměr lůžka 73 x 32 cm. Doporučovaná prodejní cena samotné korbičky je 3010 Kč.

X-pram Q: Tento model je vhodný ke konstrukcím kočárků XQ a X-Move. Oproti korbě X-pram je navíc vybaven polohovatelnou zádovou opěrkou, zajišťující dítěti vyšší komfort díky opěře zádíček a hlavičky. Váha 4,2 kg, rozměr lůžka 75 x 31 cm. Doporučovaná prodejní cena samotné korbičky je 3720 Kč.

Klepněte pro větší obrázek

Fusak X-lander X-cosy pasuje do obou hlubokých koreb a v nabídce je ve všech barvách aktuální kolekce. Pořídíte za 820 Kč.

Nánožníky ke sportovním sedačkám jsou u kočárků značky X-lander a Navington v základní výbavě, u značky TFK lze nánožník dokoupit.

Všechny korbičky, fusaky i doplňky můžete koupit v obchodě www.babypoint.cz.

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Betynka na Facebooku


Nejčtenější články