Dětské pokoje celebrit

Luxusní, kýčovité a přemrštěné. Přesně takové jsou dětské pokojíčky světových celebrit. Posuďte sami...
Dětské pokoje celebrit

At´už supermodelka Heidi Klum, herečka Gwyneth Paltrow nebo manželský pár Beyoncé a Jay-Z, všechny tyto celebrity chtějí dopřát svým dětem ten největší luxus a pokoj snů. Někdy to ale přeženou a místo příjemného místa vytvoří kýč.

Houpací kůň za miliony

Skvělé americké zpěvačce Beyoncé a raperovi Jay-Z se v lednu 2012 narodila holčička jménem Blue Ivy Carter. Oba rodiče pro ni chtějí samozřejmě jen to nejlepší a už před jejím narozením zakoupili dětskou vysokou židličku s křišťály za 200 000 Kč a vaničku v podobném stylu za 140 000 Kč. „Aby pokoj pro dcerku vypadal opravdu pohádkově, nezapomněli ani na postýlku od Posh Tots, ve tvaru Popelčina kočáru za 30 000 dolarů," uvádějí tvůrci televizního pořadu Nóbl dětské pokoje. Jako správný táta nezapomněl Jay-Z ani na koupi houpacího koně. Nebyl by to ale slavný rapper, kdyby nepřišel opět s něčím originálním. „Neobvyklý" houpací kůň byl ručně vyrobený ze zlata a tatínka vyšel v přepočtu na bezmála 8 000 000 Kč. Kromě toho pořídil i magický mlýn jako hrací domeček na zahradu a mini autíčko Bugatti.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Budoár pro princeznu

Krásná supermodelka Heidi Klum a charizmatický britský zpěvák Seal tvořili do roku 2012 pohádkový pár. Ale i přes rozvodové řízení jsou stále milujícími rodiči svých čtyř nádherných potomků. Při výběru vybavení dětského pokoje a hraček se také zrovna nedrželi zkrátka. A tak není divu, že na zahradu pořídili nádherný hrací domeček ve tvaru luxusní pirátské lodi. A jaká že byla cena? V přepočtu na české poměry neuvěřitelných 518 000 Kč. „Tato loď má dva vstupy, originální balkóny, zbraně a originální stěžeň. Aby toho nebylo málo, zařídili pro dcerku Leni světle laděný růžový budoár zdobený krystalky za 10 000 dolarů," popisují tvůrci dokumentu Nóbl dětské pokoje.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Postel pro piráta

Americká herečka Gwyneth Paltrow a její manžel, zpěvák ze skupiny Coldplay, patří také k celebritám, které pro své dětí koupí jakoukoliv hračku či nábytek, ač vypadá šíleně a nevkusně. Jinak si nelze vysvětlit, že Gwyneth nechala pro svého syna zřídit pokoj v pirátském stylu. Zdi pokoje jsou v designu moře a místnosti vévodí obrovská postel ve tvaru lodi.

Klepněte pro větší obrázek

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Betynka na Facebooku


Nejčtenější články