Dámská jízda…

Všimli jste si, že snad každá druhá cestovní kancelář nabízí dovolenou snů? Nic proti tomu, ale proč se vždy a všude bere jako samozřejmost, že na takovou pohádkovou dovolenou nastoupíte ruku v ruce s nějakým mužským, nebo dokonce s celou rodinou? Zkuste to jinak.
Dámská jízda…

Dovolená snů s kamarádkami předpokládá, že v dosahu se nebude vyskytovat žádné dítě, ale co je důležitější: že se poblíž ani nemihne manžel, partner nebo milenec.

Jedině tehdy platí, že:
Obejdete se bez make-upu a parádění, oceníte pohodlnost volného trika a tepláků, vaše pleť bude vděčná, že může zůstat příjemně nahatá. Absence mužských vám dovolí nesoupeřit a nebudete mít potřebu ptát se zrcadla, která z vaší partičky je nejkrásnější.

Nádherně se vyspíte, neboť noc nestrávíte lítáním tu pro pitíčko a pak zase pro nočník, ticho v ložnici bude hedvábné a bez chrápání, ráno vstanete čerstvá a místo chystání snídaně si půjdete zaplavat. (Nebo taky ne, kdy jindy můžete lenošit s knížkou v posteli až do deseti?)

Po delší pauze dostanete skvělou příležitost prokázat svou finanční gramotnost, protože správcem své peněženky budete jen a jen vy. Peníze, které jste si vydělala, si také sama utratíte. (Nezatočí se vám z té novinky hlava, že ne?)

Při celodenních debatách s kamarádkami zaručeně dojde i na toho vašeho. Bude to dobrá příležitost zjistit, že buď na tom nejste tak zle, jak jste si až doposud myslela, anebo si potvrdíte, že muži jsou doopravdy z jiné planety. (Vidíte, ta relaxační dovolená bude navíc poznávací!)

Nebudete se muset dohadovat. Kamarádky mívají podobné nápady a vkus (ostatně, proto spolu kamarádí), proto vás v letním poledním žáru nepoženou na vysoký kopec, kde kdysi někdo s někým bojoval; nepřepnou seriál, který právě sledujete, na fotbal; nebudou kouřit v koupelně, stříhat si nehty v posteli a při večeři nebudou věčně zírat na tu vycmrndlou blondýnu u vedlejšího stolu. (A když, tak z jiných důvodů!)

Převzato z časopisu Betynka.

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Betynka na Facebooku


Nejčtenější články