Chytré nákupy končí spokojeností

Chytré nákupy končí spokojeností

Článek je propagací firmy Microsoft ČR. Mojebetynka.cz není jeho autorem a nemá vliv na jeho obsah.

Věděli jste o tom, že dnes můžete objednávat potraviny pro celou rodinu a vaše ratolesti on-line z pohodlí svého domova, když nemáte zrovna čas jezdit po nákupech? A že vám budou potraviny doručeny přímo ve stanovenou hodinu, kterou si zvolíte, a ještě navíc můžete získat dopravu zdarma a slevy na další on-line nákupy?

Klepněte pro větší obrázek

Slaví vaše dítě narozeniny nebo si jen zve kamarády na hrací odpoledne? Chtěla jste jim udělat svačinu a zjistila jste, že máte ledničku prázdnou? Nemusíte se bát nechávat děti doma samotné, stačí s novou aplikací Tesco Potraviny on-line na chytré telefony, tablety a počítače s Windows 8.1 zadat nákup, a bude vám bez problému doručen až domů!

Klepněte pro větší obrázek

A i když si pro nákup přijdete do obchodu a nakonec se rozhodnete vyzkoušet aplikaci Potraviny on-line přímo na místě, dovezeme váš nákup zdarma až k vám domů.

Klepněte pro větší obrázek

Navíc získáte 200 Kč slevu při příštím on-line nákupu a pokud se vám to stále zdá málo, můžete se zapojit do soutěže o řadu hodnotných cen v podobě tabletů s Windows 8.1 Lenovo Miix 2 8, Acer Iconia W4 nebo chytrého telefonu Nokia Lumia 625. K těmto výhrám obdržíte také dárkové koše Tesco s Finest produkty.

Klepněte pro větší obrázek

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Betynka na Facebooku


Nejčtenější články