Chystáte se dítě přihlásit na kurz angličtiny? Tak čtěte!

Helen Doron Early English je předním inovativním vzdělávacím systémem, který od roku 1985 poskytuje exkluzivní vzdělávací programy a kvalitní výukové materiály pro děti od 3 měsíců do 14 let.
Chystáte se dítě přihlásit na kurz angličtiny? Tak čtěte!

Helen Doron Early English je "duchovním dítětem" britské lingvistky a pedagožky Helen Doron, která spojila své znalosti nabyté během akademických studií s praxí při práci učitelky anglického jazyka a vytvořila vlastní přirozenou a úspěšnou metodu výuky anglického jazyka pro děti. Kladla důraz zejména na rozhodující vývojové fáze mozku dítěte.

Jazyková metoda Helen Doron je založena na pravidelném opakovaném poslechu a pozitivním upevňování již nabytých znalostí. Učí jazyk kombinací vizuálních, auditivních a pohybových vjemů. Děti se zároveň naučí být kreativními a celoživotními studenty.

Helen Doron Early English je celosvětově uznávanou metodou. Jednou z hlavních předností je šíře a návaznost nabízených kurzů. Rodiče si mohou vybrat celkem z 10 kurzů angličtiny v závislosti na věku a míře pokročilosti dětí. Kurzy pokrývají sedm let mluvené angličtiny pro nejmenší a malé děti a tři roky konverzace, čtení a psaní pro starší děti.

Helen Doron přivezla do ČR dva nové výukové programy
Britská lingvistka, která se zabývá výukou angličtiny u dětí od 3 měsíců do 14 let a vyvinula pro ně speciální metodu, přijela do Prahy na mezinárodní obchodní konferenci a konferenci učitelů angličtiny. Zde představila dva nové výukové multimediální programy.

První z programů Fun with Flupe je určen dětem do 2 do 5 let, druhý Teen Talent pak pro věkovou skupinu 11 až 14 let. Oba vychází ze základních principů jazykové školy Helen Doron Early English, jsou hravé, soustředí se na udržení pozornosti a zaměřují se na hudbu, která dětem pomáhá při zapamatování nových slovíček.

„Znalost angličtiny je po celém světě považována za životně důležitou schopnost, začít musíme co nejdříve, tak abychom dosáhli plného potenciálu v pozdějším životě. Výuka Helen Doron Early English je vyvíjena způsobem, který zaručuje studentům už od věku tří měsíců vstřebání materiálů snadno a bez námahy,” říká Helen Doron.

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Betynka na Facebooku


Nejčtenější články