Chcete zařizovat dětský pokoj? Nestačí jen natřít skříňku na růžovo!

Originalita a svěží design, kombinovaný s ohledem na bezpečnost, účelnost a multifunkčnost – tak by se dala popsat práce české architektky Dominiky Šmatlákové Vranovičové. Mladá návrhářka přichází s originálním nábytkem pro děti.
Chcete zařizovat dětský pokoj? Nestačí jen natřít skříňku na růžovo!

Studio Design Pro Děti, které založila ještě s Petrou Eisovou, nabízí mimo jiné i odborné poradenství a široký výběr designových doplňků. Hitem letošního roku jsou dřevěné a rehabilitační hračky.
 
„Náš nábytek je určen výhradně pro děti. Nesnažíme se vyrábět skříňky pro dospělé, které bychom pak natřeli růžovou barvou a polepili dětskými motivy. Každá naše série je zcela jiná a originální. Hlavní předností nábytku je variabilita, díky níž lze dětský pokoj kdykoli snadno přestavět a oživit,“ říká mladá architektka.

Aktuálně nabízí již dvě originální řady dětských pokojů, a to sérii Cabin a City. První z nich je vhodná spíše pro menší děti, má totiž oblejší tvary. Řadu City pak využívají spíše teenageři. Nábytek je vyráběn z klasického lamina a multiplexu, takže jej děti jen těžko poškrábají. Dětské pokoje navíc autorka navrhuje v souladu s předpisy a normami a se zřetelem na maximální bezpečnost a pohodlí.

Klepněte pro větší obrázek

„Sama mám dvě malé děti, které jsou pro mě největší inspirací. Dokonce mi kreslí i své návrhy na pokojíčky,“ poznamenala Dominika Šmatláková, která svým zákazníkům při nákupu nábytku ráda vybere i doplňky včetně koberců či svítidel a zpracuje návrhy na design interiéru. „Poradenství je u mě zdarma, i když si koupíte třeba jen jednu poličku,“ říká architektka s tím, že pro ty, kteří nechtějí za nábytek příliš utrácet, připravuje tzv. nízkonákladové pokojíčky.

Klepněte pro větší obrázek

Kromě neotřelého designového nábytku pro děti nabízí studio originální doplňky, které interiér oživí a zpestří. Nechybí koberce, hodiny, lampy či sedací nábytek. Oblíbené jsou také dřevěné hračky, kostky, kvalitní puzzle a rehabilitační hračky a pomůcky. Ty jsou žádané i mateřskými školkami a rehabilitačními centry. Více na www.designprodeti.cz.

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Betynka na Facebooku


Nejčtenější články