Cestujte v klidu a pohodě. Pojištění se vyplatí. Jak ho vybrat?

Chcete-li si užít dovolenou bez nervů, že se někomu něco stane, sjednejte celé rodině cestovní pojištění. Před úrazy či nemocemi vás sice neochrání, ale pokud k nim dojde, vyřešíte je v klidu a bez zbytečných výdajů navíc.
Cestujte v klidu a pohodě. Pojištění se vyplatí. Jak ho vybrat?

Těšíte se na dovolenou, dokonce se vám podaří i v klidu odjet, ale třetí den u moře se váš miláček začne ošívat a teploměr ukazuje 39 °C. 

Dělá se vašim dětem při cestování špatně? Víme, jak nevolnosti zvládnout

Dělá se vašim dětem při cestování špatně? Víme, jak nevolnosti zvládnoutCo teď? Než začnete shánět doktora, zavolejte svou asistenční službu. U většiny pojišťoven je dostupná 24 hodin, v češtině a zdarma. Po telefonu vám poradí, jak situaci vyřešit nejlépe a nejlevněji, zařídí vám tlumočníka a často i převoz, lékaře či léky. Cestovní pojištění funguje podobně jako zdravotní pojištění u nás, ale v tomto případě v zahraničí. Když se vám stane úraz, nehoda nebo onemocníte, asistenční služba vám zajistí pomoc a pojišťovna uhradí náklady. 

V některých zemích musíte za ošetření či léky zaplatit na místě, nezapomeňte si vzít potvrzení či fakturu a pak částku předejte pojišťovně k proplacení. 

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Betynka na Facebooku


Nejčtenější články