Ceny plen letí dolů!

V lednu 2013 se v ČR zvedlo DPH a tím i cena plenek a poté v únoru 2014 pleny zdražil i výrobce. Rodiče to mají opravdu těžké a musejí spořit, kde se dá.
Ceny plen letí dolů!

Článek je propagací firmy Feedo.cz. Mojebetynka.cz není jeho autorem a nemá vliv na jeho obsah.

Plenky rozhodně patří k nejdůležitějším potřebám v péči o malé dítě. V rodinném rozpočtu však bohužel patří k těm nejdražším položkám. My ale víme, co maminky a tatínkové chtějí. Poradíme vám, jak nakupovat chytře a přitom levně. Už nemusíte šetřit na kvalitě a zároveň ušetříte i cenný čas!

Chytré maminky nakupují online

Nebaví vás běhat po městě od obchodu k obchodu s kočárkem, stát ve frontách v supermarketech a hledat nejlevnější zboží pro děti? Neplýtvejte zbytečně drahocenným časem ani energií a volné odpoledne raději věnujte svým dětem. Všechny dětské potřeby pořídíte výhodně, rychle a online. A Feedo.cz má pro vás vždy něco navíc! Nenechte si ujít super akci na plenky Pampers!

Klepněte pro větší obrázek

Plníme přání maminek

Až 65% rodičů se v zákaznických průzkumech vyslovily jasně, nechtějí kupovat látkové pleny, aby ušetřili. Chtějí výhodnější ceny na jednorázové pleny! A Feedo.cz ve spolupráci s Pampers jim vyhovělo. Speciální slevu všech druhů a velikostí plenek a vlhčených ubrousků značky Pampers pořídíte exkluzivně na Feedo.cz za super ceny, kdy jedna plenka vás vyjde již od 3,55 Kč!

Klepněte pro větší obrázek

Neplaťte za poštovné!

Nově máme pro vás nastavené poštovné dle velikosti vašeho nákupu, takže můžete mít poštovné úplně zdarma anebo již od 29 Kč. Pokud tedy chcete ušetřit hned dvakrát, stačí na Feedo.cz nakoupit nad 1699 Kč a dostanete celý nákup zdarma. Nenechte si tuto skvělou příležitost ujít a ušetřete! Akce trvá jen do 15 6. 2014, tak neváhejte!

Klepněte pro větší obrázek

Dopřejte svému děťátku kvalitu plenek Pampers a ušetřete!

Pleny Pampers si zamilovaly maminky po celém světě. Jsou zárukou suchého zadečku i dokonalého pohodlí jak pro miminko, tak pro maminku. Chcete dopřát svému miminku to nejlepší a přitom ušetřit? Pak se nezapomeňte registrovat do výhodného Pampers Premium Programu na Feedo.cz! Členové programu nakupují plenky Pampers až půl roku za speciální prémiové ceny!

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Betynka na Facebooku


Nejčtenější články