Celoroční soutěž o nejkrásnější těhotenskou fotku

Komerční článek - Studio pro ženy slaví v roce 2013 20 let.
Celoroční soutěž o nejkrásnější těhotenskou fotku

Propagace značky Studio pro ženy.
Mojebetynka.cz není jejím autorem a nemá vliv na její obsah.

K tomuto výročí vyhlašuje celoroční soutěž O nejkrásnější těhotenskou fotku. 
Na konci roku 2013 vybere dvě výherkyně, které na speciálním narozeninovém večírku obdrží dárkový poukaz na služby Studia pro ženy v hodnotě 13 000 korun, vítězka získá také celoroční předplatné časopisu Betynka a další luxusní ceny. Tři výherkyně obdrží kojenecké plavání v hodnotě 3600 korun a čtvrtá permanentku na cvičení dle vlastního výběru (pilates, cvičení po porodu, cvičení s miminkem…)

Fotky budeme postupně vyvěšovat na Facebooku, tak můžete sami hodnotit a přidávat palce. Fotky s největším počtem lajků zařadíme do užšího výběru. Z 10 fotek vyberou 4. až 1. místo Magdalena Mikulandová, majitelka a zakladatelka Studia pro ženy, a naše VIP klientky Jitka Čvančarová, Kristina Kloubková Bastienová a Tereza Kostková, které vám zároveň ceny předají na speciálním narozeninovém večírku Studia pro ženy v prosinci 2013.

Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek

Během celého roku čekají na nové i stávající klientky Studia pro ženy měsíční soutěže o další krásné ceny (celé permanentky na cvičení, DVD, knihy s těhotenskou a dětskou tematikou, těhotenské masáže, hračky pro miminka, kosmetika).

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Betynka na Facebooku


Nejčtenější články