Čekáte miminko? Naučte se s ním manipulovat

Zvedání, přenášení, chování, oblékání či další manipulaci s miminkem, provádí rodiče během dne a noci mnohokrát. Tato každodenní manipulace může významně ovlivnit celkový vývoj dítěte jak v oblasti motorické, tak psychické.
Čekáte miminko? Naučte se s ním manipulovat

Citlivým zacházením, přiměřeným věku a schopnostem dítěte, rodič působí na zapojení a posílení svalstva, vývoj páteře, souhru končetin a celkovou koordinaci pohybů.

Oproti tomu nesprávné zacházení je pro miminko velmi náročné a vyčerpávající. Děti mohou být potom zbytečně neklidné a dráždivé, což může dále nepříznivě ovlivnit jejich spánek, chování i celkové prospívání.

Pokud vás zajímá, jak správně manipulovat s miminkem, rezervujte si své místo na semináři Manipulace s miminkem, který se uskuteční 23. a 24. února.

Na semináři získáte dostatek odborných informací a praktických zkušeností, díky kterým se bude miminko ve vaší náruči cítit spokojeně a bezpečně. Zároveň mu poskytnete možnost přirozeně a ideálně se vyvíjet.

Neváhejte, poslední volná místa:
Kde: wellness centrum Svět pod Palmovkou
Termín: sobota a neděle 23. - 24. února
Lektorky: MUDr. Kateřina Krákorová, Mgr. Barbora Frohde
Cena: 1800 Kč
Přihláška:mailem na info@pohyb-detem.cz nebo telefonicky na číslech 602 471 541 a 283 842 742 do 20. února

Co vám seminář přinese
Novorozenec - naučíte se vhodné úchopy, díky kterým se bude děťátko cítit ve vaší náruči bezpečně. Seznámíte se zvláštními potřebami v prvním měsíci.
Kojenec - zjistíte, jak bude probíhat psychomotorický vývoj děťátka a vyzkoušíte si vhodnou stimulaci a hříčky, kterými ho můžete přirozeně podpořit.
Správná manipulace - vyzkoušíte si úchopy a polohy vhodné ke zvedání a pokládání miminka, přenášení, hrám, a také úchopy, které využijete při koupání děťátka a při kojení.
Doplňující informace - vhodného nastavení denního režimu, kojení a příkrmy a prostor pro další otázky, které si kladete před narozením miminka.

Více informací na www.pohyb-detem.cz

Klepněte pro větší obrázek

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Betynka na Facebooku


Nejčtenější články