Brněnský veletrh PRODÍTĚ 2014 s novinkami od Babypointu

Ve dnech 6. – 9. března 2014 bude brněnské výstaviště opět patřit dětskému světu. Každoroční veletrh PRODÍTĚ 2014 je zpět a přinese řadu zajímavých novinek nejen ze sortimentu tradičního dětského zboží, ale i v rámci na veletrhu rozvíjených oblastí, jako jsou zdravá výživa, hračky a hry, móda pro děti a maminky, cestování a volnočasové aktivity a další.
Brněnský veletrh PRODÍTĚ 2014 s novinkami od Babypointu

Článek je propagací firmy Babypoint s. r. o. Mojebetynka.cz není jeho autorem a nemá vliv na jeho obsah.

Tradičně na veletrhu nebude chybět ani český výrobce a dovozce dětského zboží firma Babypoint, s.r.o., která na stánku o rozloze 240 m2 představí produkty značek TFK, Navington, BeSafe, X-lander, Newbuddy a samozřejmě také Babypoint. Velkou novinkou bude prezentace německé značky Lässig s doplňky pro celou rodinu, kterou Babypoint exkluzivně zastupuje od letošního roku. Jedná se o široký sortiment kvalitních a designových tašek, kabelek, kufříků, batůžků a brašen nebo šátků pro děti. Rozhodně je na co se těšit, dorazíte-li na Výstaviště v Brně, budete si moci mezi novinkami vybírat mezi prvními!

Klepněte pro větší obrázekKromě již zmiňované německé značky Lässig, která zaujme nejen kvalitním, stylovým a funkčním sortimentem, ale i ekologickým přístupem k výrobě, si alespoň stručně představme vybrané novinky dalších výrobců. Značka Babypoint návštěvníkům představí nový sportovní kočárek Mark, který díky hliníkové konstrukci váží pouhých 8,5 kg a snadno se ovládá. Má odepínací zadní část boudy s integrovanou moskytiérou a velký kšilt, který dobře poslouží jako sluneční clona. Zaujme i moderním a svěžím designem ve čtyřech barvách. Druhou novinkou jsou golfové hole Lotus s praktickou spojenou rukojetí, která u golfek nebývá obvyklá. Ekonomická značka Newbuddy uvede na trh oblíbenou jídelní židličku Fábula s veselým motivem barevných zvířátek. Kromě výškového polohování a nastavení zádové opěrky lze nyní u židličky manipulovat i s nožní opěrkou. Koncept oblíbených kočárků značky X-lander se od letoška dělí na dva směry: URBAN (městské kočárky) a OUTDOOR (kočárky do přírody a terénu). V řadě URBAN výrobce uvádí na trh hned 3 nové modely, nechybí ani atraktivní limitované edice. Také norská značka dětských autosedaček BeSafe přináší kolekci 2014, hlavní novinkou je model BeSafe iZi Plus váhové kategorie 0 – 25 kg s instalací pouze proti směru jízdy pro bezpečnější cestování ratolestí. Na závěr ještě upozorněme na německé kočárky TFK (Trends For Kids), které budou vystaveny v nových barvách s převahou zemitých odstínů.

Pro více informací o jednotlivých značkách navštivte buď www.babypoint.eu včetně Facebooku, nebo jednotlivě www.newbuddy.eu, www.x-lander.cz, www.autosedacky-besafe.cz, www.kocarky-tfk.cz a www.navington.cz.

Informace o veletrhu PRODÍTĚ 2014 najdete na http://www.bvv.cz/prodite/.

Klepněte pro větší obrázek


Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Betynka na Facebooku


Nejčtenější články