Blogerka Zuzka: Všechny děti jsou smradi

Jsou období, kdy rodiče své děti prostě nezvládají. Někdy to jsou bytosti milující své rodiče, někdy to jsou smradi na zabití. Ještě jsme nedošli do puberty, tak jsem zvědavá, co nás čeká, ale už teď můžu říct, ze život s nimi je velice pestrobarevný, někdy k pláči, někdy řveme smíchy.
Blogerka Zuzka: Všechny děti jsou smradi

K pláči bylo, když jsme takhle byli celá rodinka v jednom nákupním centru. Náš mladej Smrad měl tehdy asi 2,5 roku, možná 3. Děsně se mu líbilo řídit nákupní vozík. Jenže jsme vcházeli do většího chumlu lidí, tudíž jsem ho čapla za ruku, a že ho strčím do vozíku. To se mu ovšem absolutně nelíbilo, tak začal brečet, že chce chodit. Striktně jsem to zamítla, a tak Smrad uspořádal velkolepou scénu. Lehl na zem, začal ječet a kopat nohama. Kolem nás se tvořil kruh zvědavých důchodců, kteří přihlíželi, co se to tady zase děje za reklamu, my stáli nad synem, já měla černo před očima, chtělo se mi semlít tomu malému ničemovi zadek v kafemlejnku, střídavě jsem bledla a rudla, když Smrad ječel: „Kdeeee mááám svojehooooo tááátíííínkaaaaaaa???!!!!“ , který stál nad ním a měl sto chutí mu dát pár facek. Vypadalo to, jako bychom ho někde ukradli.
 
Když jsme dojeli domů, bez jakéhokoliv studu jsem si dala panáka. Byla jsem naprosto vyřízená. Teď se jistě ozvou ti praví a řeknou, že jsem mu měla dát na zadek. No, já bych ráda, ale nerada bych, abych byla nařčena, že týrám dítě a ještě k tomu CIZÍ. :-)
 
Pak se ozvou ti, kteří by řekli, že jsem mu neměla dávat na zadek, ale domluvit mu. Hm, to se těžko dělá, když je spratek v rauši a nevnímá okolí. Proto jsem vybrala tu nejblbější variantu - má barva obličeje se zastavila někde mezi rudou a fialovou, zahryzla jsem se do ruky, to proto, abych nezačala ječet nahlas a táhla jsem Smrada ven a pryč z centra dění.
 
Když jsem to vyprávěla, všem to bylo leda k smíchu - mně teď už taky. :-)
 
Aspoň vím, jak se cítí pštros, který nemá písek a taaaak moc by se chtěl zahrabat nejlépe celý. :-)

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Betynka na Facebooku


Nejčtenější články